دفتر تجارت الکترونیک ولقان دفتر تجارت الکترونیک ولقان .

دفتر تجارت الکترونیک ولقان

جعبه لینک

دفتر تبلیغات و تجارت الکترونیک ولقان طراحی و برنامه نویسی وب سایت سایت و پرتال آماده مجهز به سیستم مدیریت محتوا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (سئو) تولید و توسعه نرم افزارهای خاص و اتوماسیون طراحی و انتشار محصولات چند رسانه‌ای تبلیغاتی و کاربری روش‌های بازاریابی و تبلیغات آنلاین و اینترنتی روش‌های تبلیغات مستقیم و هدفمند خدمات چاپ و تبلیغات خدمات پشتیبانی از سیستم‌های کامپیوتری و وبسایت‌ها بازرگانی دارا و قلی زاده کارخانه آلومین میبد تعاونی آریا سیستم هلیل شرکت چشمه سار جاری صنایع شیر ایساتیس مهندسین مشاور فکر سازان پویا موسسه تبلیغاتی نگار اطلاع کاوش خانه فرهنگیان ارومیه خانه فرهنگیان اردبیل خانه فرهنگیان سرعین شرکت نساجی نقره نخ شرکت توسعه تمدن پارسیان شرکت توسعه تمدن پارسیان شرکت رهگشا صاعقه الکتریک وطن تزیین هاست ویندوز دفتر تبلیغات و تجارت الکترونیک ولقان Free Yellow Page & Advertisement System تعاونی مروارید یزد زیبا سازان شرق

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۹:۵۹ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

شرح خدمات دفتر تجارت الکترونیک ولقان

دفتر تجارت الکترونیک ولقان حسینی

همگان به تأثیر شگرف تبلیغات اعتقاد دارند ولی خیلی‌ها وقتی تبلیغ کالا و خدمات خود را شروع می‌کنند که کارشان با کسادی یا احیاناً عدم موفقیت روبرو می‌شود.

امروزه در بسیاری از موارد مصرف کنندگان برای کاهش در مصرف زمان و هزینه، قیمت‌ها و کیفیت‌های رقابتی را در اینترنت جستجو می‌کنند. برای استفاده از پتانسیل این بازار باید تبلیغات خود را در اینترنت نیز انتشار دهید. تبلیغات در نیازمندی‌ها نسبت به میزان پاسخگویی و هزینه صرف شده در مقایسه با روش‌های مشابه نتیجه‌ای چند برابر دارد.

سایت‌های نیازمندی محلی مناسب برای درج تبلیغ کالا و خدمات شرکت‌ها، مؤسسات و بنگاه‌های اقتصادی و مشاغل است. روزانه هزاران نفر بازدیدکننده از این سایت‌ها بازدید می‌کنند.

با توجه به گسترش استفاده از نیازمندی‌های اینترنتی، اغلب این سایت‌ها محتوای زیادی را در خود گنجانده‌اند به همین سبب از امتیاز زیادی نیز در موتورهای جستجو برخوردارند بنابراین تبلیغات در نیازمندی‌ها سبب نمایش آن‌ها در صفحات اول و دوم لیست موتورهای جستجو می‌شود. لیستی از نیازمندی‌های اینترنتی فارسی زبان معتبر را جمع آوری شده است که تبلیغات، طرح، پیشنهاد، فعالیت، خدمات، محصولات، اخبار، اطلاعیه‌ها و غیره را در این سایت‌ها ثبت خواهد شد.

ثبت تبلیغات

تبلیغات همراه با یک متن و در صورت تمایل تصویر به همراه اطلاعات تماس در اکانت تبلیغاتی از پیش تعریف شده در تمام نیازمندی‌ها ثبت می‌شود.

ایجاد اکانت شخصی

یک حساب شخصی با نام کاربری، رمز عبور و اطلاعات کاربری مورد نظر در نیازمندی‌های اینترنتی ایجاد می‌شود و تبلیغات در همان اکانت ثبت می‌گردد. در این روش کاربر امکان تمدید آگهی و یا ایجاد تغییرات را دارد.

ثبت به صورت ویژه

در این روش تبلیغات به صورت ویژه متنی یا تصویری و یا حتی ستاره دار و همراه با لینک در نیازمندی‌ها ثبت می‌شود که سبب افزایش بازدید از آگهی خواهد شد.

وب نوشت، تارنوشت، تارنگار، وبلاگ یا بلاگ نوعی صفحات اینترنتی است با محتوای شخصی که مطالب آن بر مبنای زمانی که ثبت شده گروه‌بندی و به ترتیب از تازه‌ترین رخداد به قدیم ارائه می‌گردد. نویسنده وب نویس یا تار نویس نامیده می‌شود و ممکن است بیش از یک نفر باشد.

سرویس‌های وبلاگ به دلیل سهولت در راه اندازی و اغلب عدم نیاز به هزینه، بسیار مورد توجه کاربران اینترنتی قرار گرفته‌اندوبلاگ‌ها به نسبت اعتبار سرویس دهنده و محتوای خود مورد توجه موتورهای جستجو نیز هستند و این ویژگی سبب می‌شود بتوان به عنوان یک رسانه تبلیغاتی از آن بهره گرفت. تبلیغات در این وبلاگ‌ها همراه با متن، تصویر و لینک ثبت می‌شوند.

ثبت تبلیغات

تبلیغات به صورت یک متن همراه با لینک و اطلاعات تماس در وبلاگ‌های تبلیغاتی از پیش تعریف شده به صورت یک پست ثبت می‌گردد.

ایجاد وبلاگ شخصی

وبلاگ‌هایی با عنوان و نام مورد نظر با نام کاربری و رمز عبور سفارش داده شده ‌ایجاد می‌شود. موضوع این وبلاگ‌ها به سفارش تبلیغ دهنده تعیین می‌شود. در این حالت کاربر می‌تواند با استفاده از نام کاربری و رمز عبور ایجاد شده تغییرات مورد نظر خود را هر زمان که مایل باشد اعمال کند.

تکمیل وبلاگ با محتوای مرتبط

در این سرویس وبلاگ ایجاد شده با محتوای مرتبط با زمینه کاری تکمیل می‌شود این امر سبب بهبود وضعیت وبلاگ و تبلیغات آن در موتورهای جستجو و افزایش بازدید خواهد شد.

یک سایت و یا کسب کار اینترنتی زمانی فروش خوبی خواهد داشت که بازدید مناسب نیز داشته باشد انجام تبلیغ تنها در صورتی مفید خواهد بود که باعث افزایش درآمد سایت شود

در سیستم تبلیغات کلیکی، تبلیغات در سایت‌های مختلف نمایش داده می‌شود و فقط به میزانی که بازدید کنندگان بر روی آن‌ها کلیک می‌کنند از حساب تبلیغ دهنده برداشت می‌شود.

از آنجا که پیدا کردن تبلیغ دهنده و تبلیغ کننده و به وجود آمدن اعتماد متقابل، پروسه‌ای وقت گیر است شرکت‌های تبلیغاتی اینترنتی این رابطه را برقرار می‌کنند. این شرکت‌ها با دریافت مبلغ خاصی، از سایت‌های طرف قرارداد خود می‌خواهند تا میزان مشخصی از بازدید کننده را به سایت یا صفحه تبلیغ دهنده هدایت کنند. با عقد قرارداد با شرکت‌های تبلیغاتی اینترنتی می‌توان از پتانسیل سایت‌های دیگر برای پیشبرد اهداف تبلیغاتی استفاده کرد.

سایت به شرکت‌های تبلیغاتی معرفی شده و نوع تبلیغات و مدت زمان آن تعیین می‌گردد، سپس این شرکت‌ها با توجه به محتوای سایت و سایر پارامترها لینک را به سایت‌های تبلیغ دهنده طرف قرارداد خود ارسال می‌کنند. کاربران با کلیک بر روی لینک فراهم شده به صورت بنر یا نوشته به سایت هدایت می‌شوند.

وب‌گاه، تارگاه، تارنما، سایت یا وب‌سایت مجموعه‌ای از صفحات وب است که دارای یک دامنه‌ اینترنتی یا زیر دامنه اینترنتی مشترک اند و روی شبکه اینترنت قرار می‌گیرد. وب سایت‌ها مزایای فراوانی را برای مدیران و صاحبان خود به همراه دارند که مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به تأثیر سایت در اطلاع رسانی، بازاریابی، ایجاد قابلیت‌های جدید تبلیغاتی، در دسترس بودن، فعالیت در خارج از مرزهای جغرافیایی و درآمد زایی اشاره کرد.

به تمامی سایت‌ها و نرم افزارهای طراحی شده نام دامنه و میزبانی رایگان برای یک سال تعلق می‌گیرد. در صورتی که نسبت به نوع سایت مناسب با نیاز خود تردید دارید می‌توانید مشاوره رایگان بگیرید.

مشخصات فنی سایت‌ها:

زبان برنامه نویسی: ASP.Net سی شارپ.

نوع معماری: 5 لایه.

تمپلیت: HTML 5 + CSS 3.

اسکریپت‌ها: Ajax / Java Script / JQuery.

فریمورک: 1 – 2 – 3.5 – 4.

بانک اطلاعاتی: MS Access / MS SQL Server.

هاست: فضای رایگان نامحدود + پهنای باند نامحدود.

مکان فیزیکی هاست: فلوریدا - امریکا.

طراحی وب سایت‌های ثابت یا استاتیک

این سایت‌ها یک‌بار طراحی می‌شوند و اطلاعات مورد نیاز در داخل آن‌ها قرار می‌گیرد پس از آن برای تغییر نیاز به یک طراح حرفه‌ای یا نیمه حرفه‌ای سایت است. از آنجا که حجم کمتری از کد در طراحی سایت‌های ثابت استفاده می‌شود سرعت بارگذاری (Loading) بالایی دارند و باعث خوانایی بهتر سایت توسط روبات‌های جستجوگر می‌شود که سبب بهبود وضعیت آن‌ها از لحاظ امتیازدهی موتورهای جستجو یا همان رنکینگ می‌شود. عدم امکان ایجاد تغییر توسط افراد عادی علاوه بر افزایش امنیت سبب بهره‌مندی از گرافیک و ظاهری زیبا می‌شود اما از طرفی نیز امکان بروز رسانی سایت توسط صاحبان و مدیران سایت وجود ندارد.

طراحی وب سایت‌های فلش یا متحرک

عمده قسمت‌های سایت‌های فلش غیر قابل تغییر می‌باشند و مانند سایت‌های ثابت یک‌بار توسط طراح ایجاد می‌شوند و برای تغییر آن نیاز است تا افراد به صورت حرفه‌ای یا نیمه حرفه‌ای از دانش طراحی فلش برخوردار باشند. وسعت ایجاد تغییرات نیز بسیار محدودتر است. از مزیت‌های وب سایت‌های فلش جذابیت آن‌هاست، گرافیک زیبا و انیمیشن‌های جذاب. اما از معایب عمده آن‌ها می‌توان به عدم خوانده شدن اطلاعات موجود در آن‌ها توسط روبات‌های جستجوگر و عمدتاً سرعت بسیار پایین بارگذاری اشاره کرد که باعث کاهش شدید امتیاز آن توسط موتورهای جستجو می‌شوند.

طراحی وب سایت‌های پویا یا داینامیک

محتوای سایت‌های داینامیک بعد از طراحی توسط افراد عادی که دسترسی به سیستم مدیریت محتوای سایت داشته باشند قابل تغییر است. ابتدا اسکلت سایت توسط طراح ایجاد می‌شود و سپس محتوا توسط مدیران سایت‌ها تغییر می‌کند. طراح نسبت به محل قرار گرفتن و اندازه دقیق متون و تصاویر و سایر عناصری که بعداً توسط مدیران سایت‌ها تغییر می‌کند اطلاع ندارد و این کار سبب می‌شود تا حدودی از گرافیک و جلوه سایت کاسته شود. هیچ محدودیتی برای ایجاد، تغییر یا حذف مطالب، تصاویر و صفحات و غیره وجود ندارد. از آنجا که در سایت‌های پویا از زبان‌های برنامه نویسی پیشرفته استفاده می‌شود امکانات زیادی در آن‌ها قابل ایجاد است. استفاده زیاد از کدها سبب کند شدن نسبی بارگذاری سایت می‌شود.

طراحی پرتال‌ها

پرتال‌ها سایت‌های پویای جامعی هستند که چند هدف خاص را در یک سایت دنبال می‌کنند به عبارت دیگر مجموع چند سایت پویا که برای رسیدن به هدفی خاص در کنار هم قرار گرفته‌اند را می‌توان پرتال نامید. تمام ویژگی‌های یک سایت پویا می‌تواند در یک پرتال نیز صدق کند. مدیریت و بروز رسانی پرتال‌ها با توجه به حجم اطلاعاتی که مبادله می‌شود نیازمند مدیریت حداقل پاره وقت است.

تجارت الکترونیک فرایند خرید، فروش یا تبادل محصولات، خدمات و اطلاعات از طریق شبکه‌های کامپیوتری و اینترنت است

تجارت الکترونیکی را می‌توان انجام هرگونه امور تجاری به صورت آنلاین و از طریق اینترنت بیان کرد . این تکنیک در سال‌های اخیر رشد بسیاری داشته است و پیش‌بینی می‌شود بیش از این نیز رشد کند . تجارت الکترونیکی به هرگونه معامله‌ای گفته می‌شود که در آن خرید و فروش کالا و یا خدمات از طریق اینترنت صورت پذیرد و به واردات و یا صادرات کالا و یا خدمات منتهی می‌شود . تجارت الکترونیکی معمولاً کاربرد وسیع‌تری دارد، یعنی نه تنها شامل خرید و فروش از طریق اینترنت است بلکه سایر جنبه‌های فعالیت تجاری ، مانند خریداری ، صورت برداری از کالاها ، مدیریت تولید و تهیه و توزیع و جابه‌جایی کالاها و همچنین خدمات پس از فروش را در بر می‌گیرد.

ولقان حسینی در سال 1380 کار خود را برای شرکت‌های خارجی آغاز کرد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به دو شرکت گرافیکی Alien Entity در امریکا و Leo Archive در آلمان اشاره کرد. پس از دو سال با اعلام تحریمهای اقتصادی شدیدتر و مشکلات ناشی از آن، با تغییر رویکرد و با نام دفتر تجارت الکترونیک ولقان در بازار ایران شروع به فعالیت کرد ... ادامه

در این مدت پروژهای کوچک و بزرگ بسیاری توسط این دفتر انجام شده و اکنون خدماتی به شرح زیر را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد.

طراحی وب سایت‌های ایستا، داینامیک و فلش، برنامه نویسی وبسایت و پرتال به زبان‌های مختلف.

طراحی و توسعه سیستمهای مدیریت محتوای وب سایت (CMS).

معرفی و بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو جهت بهبود رنکینگ و افزایش بازدید و فروش.

برنامه نویسی، تولید و طراحی نرم افزارهای خاص مشاغل و اصناف مختلف و اتوماسیون اداری.

طراحی تبلیغات به صورت چند رسانه‌ای و مولتی مدیا. (فیلم، صفحات وب، اسلاید، انیمیشن(

ارائه و اجرای راهکارها و روش‌های تبلیغاتی با استفاده از قابلیتهای محیط مجازی و اینترنت.

تهیه آمار و اطلاعات اصناف و ابزار و نرم افزارهای خاص تبلیغات مستقیم و هدفمند.

پشتیبانی از سیستمهای کامپیوتری و  وب سایت‌های شرکت‌ها و سازمآن‌ها.

آموزش حضوری یا مجازی اصول تجارت الکترونیک و بازاریابی برای افراد و پرسنل.

چرا بهتر است یکی از مشتریان ما باشید

بسیاری از هزینه‌های اداری و مدیریتی شرکت کاسته شده است، لذا قادریم محصولات و خدمات را با قیمتی پایینتر از بازار کشور عرضه کنیم.

در دسترس بودن و دسترسی سریع یکی از ویژگیهای فطری فضای مجازی است و ما به واسطه گسترش فعالیت در این محیط از این قائده مستثناء نیستیم، مشتریان ما از طریق تلفن - اینترنت - ایمیل - پست در تمام 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته حتی ایام تعطیل می‌توانند با ما در تماس باشند.

به واسطه فعالیت طولانی در زمینه IT و کامپیوتر، اطمینان داشته باشید که بهترین کیفیت را به مناسب‌ترین قیمت دریافت خواهید کرد.

در تمامی موارد هزینه کار بعد از انجام کار و رضایت مشتری دریافت خواهد شد.

مهم‌تر از همه صداقت، تمام تعرفه‌ها و نمونه‌ها به صورت شفاف و آنلاین در اختیار مشتریان از طریق همین سایت قرار گرفته است.

تجربه نشان می‌دهد بیش از ۸۰ درصد از متقاضیان طراحی سایت، انتظارات مشابه ای را از سایت دارند و طراحی و گنجاندن امکانات یکسانی را از طراح و برنامه نویس خواستارند، از سوی دیگر بسیاری از وب سایت‌ها بخش‌های ثابت و از پیش تعریف شده‌ای را دارند.

از اینرو بر آن شدیم تا با بررسی نیازهای متقاضیان، نمونه‌های خارجی و امکانات سایت‌های آنلاین با طراحی یک سایت دینامیک آماده و مجهز به سیستم مدیریت محتوا (CMS) که همه امکانات سایت‌های دیگر را در خود گنجانده، محصولی کامل و استاندارد را با قیمتی مناسب و در زمانی کمتر عرضه کنیم.

مشخصات فنی سیستم:

زبان برنامه نویسی: ASP.Net سی شارپ.

نوع معماری: 5 لایه.

تمپلیت: HTML 5 + CSS 3.

اسکریپت‌ها: Ajax / Java Script / JQuery.

فریمورک:  3.5.

بانک اطلاعاتی: MS Access / MS SQL Server.

هاست: فضای رایگان نامحدود + پهنای باند نامحدود.

مکان فیزیکی هاست: فلوریدا - امریکا.

امکانات سیستم:

موضوعات:

امکان تفکیک مطالب هر بخش را بر اساس موضوع فراهم می‌آورد. موضوعات به همراه شرح کوتاه و تصویر (اختیاری) به شکل لینک، لیست، لیست تصویری و گالری تصاویر قابل نمایش است.

پیکربندی:

شامل مدیریت عنوان، آدرس و آرم سایت است. در حدود 40 سبک نمایش (تمپلیت بر مبنای CSS 3) به صورت پیش فرض آماده شده و امکان تغییر، اضافه یا انتخاب آن‌ها وجود دارد. در ضمن امکان دسترسی به کدها، اسکریپت سایت و متا تگ‌ها نیز فراهم شده است تا بهترین نتیجه در موتورهای جستجو حاصل شود.

مطالب:

امکان ثبت مطالب با مشخص نمودن صفحه، موضوع و نوع نمایش اعم از به شکل لیست، لیست تصویری، گالری تصاویر، لینک و پست. در ضمن مطالب ارسال شده مجهز به اسکریپت تاریخ انقضاء و تایید مدیریت نیز هستند. همچنین امکان ارسال مطلب برای بخش‌های مختلف سایت توسط گروه مشخص شده از کاربران وجود دارد.

منو و کلیدها:

امکان ثبت، ویرایش و حذف منو و کلیدها و یا تعیین منوهای متفاوت برای سطوح دسترسی مختلف.

پیام رسانی:

مجهز به سیستم پیام رسانی داخلی برای برقراری ارتباط بین مدیریت و اعضاء به صورت گروهی یا خصوصی.

صفحات اصلی:

مدیریت کامل بر ایجاد، ویرایش و حذف صفحات.

دریافت نظرات:

مجهز به اسکریپت دریافت پاسخ و نظر کاربران در رابطه با مطالب منتشر شده.

کاربران:

امکان عضوگیری و تعریف سطوح دسترسی در 5 سطح کاربران سطح یک تا سه و مدیران و مدیران ارشد.

گجت و ویجت:

امکان دسترسی و مدیریت بر گجت و ویجدهای سایت و یا استفاده از جاوا اسکریپت و بنر تبلیغاتی برای اهداف مورد نظر.

محیط کاربران:

فراهم کردن امکانات کامل برای ویرایش پروفایل و مدیریت اکانت شخصی توسط کاربران.

موارد استفاده:

تمامی قابلیت‌های لازم برای هر نوع سایتی در این سیستم مدیریت محتوا گنجانده شده است. بنا بر این تمامی اصناف و اشخاص مختلف به هر منظور و هدفی می‌توانند از این سیستم بهره بگیرند.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۹:۵۹ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

کلین کام و کلین فون

کلین کام و کلین فون
 
 

اثرات سو امواج الکترومغناطیسی، برای تمام افرادی که روزانه بیش از 6 دقیقه بطور ممتد از تلفن همراه استفاده میکنندیا کاربران مانیتورهای LCD و غیر LCD و ... که تا شعاع 4 متر اطراف خود را تحت تاثیر امواج الکترومغناطیسی خود قرار میدهند، همیشه یکی از مهمترین دغدغه های پزشکان بویژه دانشمندان در سراسر دنیا بوده است.
 زیرا سرطان، تومور، میگرن، سقط جنین و... تنها تعدادی از عوارض جانبی استفاده از تلفن همراهتان میباشد. اما با زندگی در کناریک کفش دوزک کوچک جادوئی میتوان تمام این مباحث و دغدغه ها را به آسودگی حل نمود. چون طی آزمایشات و تحقیقات انجام شده توسط مراکز تحقیقاتی جهان، نشان داده شده که کلین فون و کلین کام که از نوعی سرامیک خاص و در شرایط ویژه ساخته شده اند توانایی جذب و دفع بین 50 تا 90 درصد امواج الکترو مغناطیسی مضر را دارند. 
ردیاب امواج تلفن همراه، میکروفن مخفی و دوربینهای جاسوسی بی سیم
   
سامانه ای کاملا پیشرفته و قابل اطمینان و محصولی جدید برای ایجاد محیط کاری امن و سالم مجهز به سیستم هشدار دهنده و چراغ LED برای شناسایی هر گونه امواج تلفن همراه و دوربینهای مخفی , جاسوسی , میکروفنهای صوتی و سیگنالهای آنالوگ و دیجیتال.
این سامانه بهترین و مورد اعتماد ترین وسیله برای اطمینان حاصل کردن از اینکه کسی نتواند وارد حریم شخصی شما شود و یا تصاویر یا صدای شما را ضبط کند. تنها وسیله ای دیجیتالی که امنیت را برای شما به ارمغان می آورد. خصوصا درصورت ضبط تصاویر در اماکن ورزشی مخصوص بانوان و استخر خانمها می توان از ضبط تصاویر آگاهی پیدا کرد.
 ردیاب امواج تلفن همراه، میکروفن مخفی و دوربینهای جاسوسی بی سیم
مسدود کننده امواج تلفن همراه ، بلوتوث
    
    
با گسترش روزافزون تکنولوژی و توسعه تلفن همراه در کشور پهناور ایران روزانه بیش از 48میلیون مشترک از این تکنولوژی عصر حاضراستفاده می نمایند اما مکالمات تلفن همراه در برخی از اماکن مانند سالنهای کنفرانس ، جلسات، بخشهای C.C.U و I.C.U بیمارستانها و مراکز درمانی، مراکز آموزشی و سالن های امتحانات، مراکز اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و ... از نظر ایمنی و امنیتی موجب سلب آرامش و آسایش می گردند.
شرکت توسعه تمدن پارسیان با سالها فعالیت در زمینه طراحی و عرضه محصولات ارتباطی و مخابراتی جهت رفع این مشکل هم اکنون در حال تولید و عرضه مسدود کننده تلفن همراه در قالب نمایندگی انحصاری یکی از قویترین تولیدکنندگان دستگاههای مخابراتی و ارتباطی و مسدود کننده امواج تلفن همراه در کشور کره جنوبی می باشد. این سیستم در 7 مدل عرضه می شود.
مسدود کننده امواج تلفن همراه ، بلوتوث
 تقویت کننده تلفن همراه در اماکن
      
در سطح کشور ما مکانهایی وجود دارند که به جهت موقعیت جغرافیایی، امواج تلفن همراه در آنها با دشواری دریافت میگردد و یا بعضی از مشترکین از آنتن دهی ضعیف شبکه تلفن همراه ناراضی می باشند و هنگام استفاده از آن در مکانهایی که امواج تلفن همراه به راحتی دریافت نمیشود دچار مشکل میشوند.

Signal Repeater، یک تقویت کننده بسیار قوی امواج تلفن همراه است که در تمامی مکانهایی که آنتن دهی تلفن همراه ضعیف باشد، کارکرد بسیار دقیق و چاره سازی دارد و قادر است تحت ضعیف ترین شرایط آنتن دهی، امواج تلفن همراه را دریافت نموده و کاملا تقویت نماید.
تقویت کننده تلفن همراه در اماکن
سیستم بهینه ساز مدیریت برق و بنزین اتومبیل (CES)
 
اتومبیلهای موجود دربازاربه دلیل شرایط جوی و موقعیتی از حداکثر قابلیتشان استفاده نمی شود. معمولاُ این تصور برای دارندگان خودرو بوده که برای بهره برداری بهتر وکارایی بیشتر اتومبیل بنزین اضافی به موتور تزریق شود که این امر باعث مصرف بنزین بیشتر و هم ورود بیشتر سوخت در اکومولاتور شده و بر عکس از قابلیت اتومبیل و عمر آن می کاهد. گشتاور موتور نیز کارایی کامل خود را ازدست داده و سرعت نهایی نیز متقابلاُ کاهش می یابد که این امر منجر به تعمیر وسرویس موتور اتومبیل نیز خواهد شد .

سیستم بهینه ساز مدیریت برق و بنزین اتومبیل (CES ) دستگاهی الکترونیکی است که می تواند احتراق و شرایط سوخت رسانی در داخل اتومبیل را بهبود دهد قدرت وشتاب لحظه ائی را افزایش وآلودگی کمتر ایجاد می نماِید وعلاوه بر این می تواند در مصرف سوخت اتومبیل صرفه جویی کند. کارایی مطلوب ونهائی این سیستم بستگی مستقیم به مشخصات کلی و وضعیت هر خودرو و سال تولید آن دارد.
سیستم بهینه ساز مدیریت برق و بنزین اتومبیل (CES)
 تقویت کننده تلفن همراه در اتومبیل
 
این سیستم جهت تقویت امواج تلفن همراه به هنگام استفاده درون خودرو، قطار، کامیون و ... میباشد. تکنولوژی پیشرفته این سیستم بسیار حساس بوده و حتی ضعیف ترین امواجی را که توسط تلفن همراه قابل دریافت نمی باشد شناسایی کرده و تقویت می کند.
با استفاده از این سیستم در داخل اتومبیل، گوشی تلفن همراه به هنگام کارکرد از انرژی کمتری نیز بهره می گیرد که این امر باعث ذخیره هرچه بیشتر انرژی در باطری گوشی تلفن همراه شده و در نتیجه موجب افزایش طول عمر باطری گوشی تلفن همراه می گردد. بعلاوه این سیستم از تداخل امواج الکترونیکی دیگر در داخل اتومبیل (رادیو پخش، ABS و...) با امواج تلفن همراه جلوگیری می کند.
تقویت کننده تلفن همراه در اتومبیلبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۹:۵۸ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

شرکت چشمه سار جاری

شرکت چشمه سار جاری
شرکت چشمه سار جاری به منظور ارائه راهکارهای نوین و گسترش استفاده از محصولات ژئوسنتتیک بجای روشهای سنتی تاسیس گردید. در طول این مدت با انجام فعالیتهای تبلیغاتی در رسانه های مختلف در جهت فرهنگسازی و آشنا کردن عموم مردم با مزیتهای محصولات ژئوسنتتیک قدم برداشته و با انجام پروژه های کوچک و بزرگ مختلف علاوه بر کاهش هزینه های اجرایی (مالی و زمانی)، قدم مهمی را در جهت ارتقاء سطح فن آوری درعرصه های مختلف بویژه راهسازی با استفاده از بهترین محصولات دنیا و همچنین توسعه کشور بردارد.
 شرکت چشمه سار جاری نماینده شرکت نائو آلمان در زمینه طراحی ، تهیه و اجرای مصالح ژئوسنتتیک درایران فعالیت مینماید و از جمله فعالیتهای این شرکت:
1.    احداث استخرهای پلیمری ذخیره آب
2.    تصفیه خانه های آب و فاضلاب
3.    مخازن نگهداری مواد نفتی
4.    استخرهای پرورش ماهی
5.    کانالهای انتقال آب
6.    لاگونهای دفن زباله
7.    حوضچه های تبخیر
و سایر خدمات مربوطه با استفاده از عریض ترین ورق ژئوممبران جهان ( نائو آلمان ) میباشد.
 چشمه سار جاری نماینده شرکت نائو آلمان
امروزه استفاده از تکنولوژی های نوین کیفیت و سرعت اجرای پروژه ها را بالا برده است ضمن آنکه هزینه های اجرا به مراتب کاهش یافته است. از جمله جدیدترین تکنولوژی های موجود، استفاده از محصولات ژئوسنتتیک است که در بخش های مختلف صنعت، معدن، راهسازی و کشاورزی رواج بسیار یافته است. مزایای استفاده از ورقهای ژئوممبران نائو آلمان:
1.    سرعت نصب بالا
2.    نصف هزینه بتن و سیمان
3.    عمر طولانی
4.    ضمانتنامه 10 ساله
5.    مقاوم در برابر مواد شیمیایی
6.    مناسب جهت پرورش ماهی
با توجه به کیفیت محصولات ژئوسنتتیک تولید شرکت نائو آلمان و کنترلهای کیفی که در هنگام تولید و در محل انجام  میشود و گارانتی های معتبر ارائه شده برای این محصولات، شرکت چشمه سار جاری به تجربه و پس از تحقیقات و آزمایشات مختلف و بازدید از شرکت نائو آلمان درصدد اخذ نمایندگی انحصاری برآمد و اکنون مفتخریم اعلام کنیم که علاوه بر ارائه محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب به هموطنان عزیز، توانایی اجرا، پیاده سازی (نصب) و ارائه مشاوره در هر مرحله را داریم.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۹:۵۷ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

دفتر تجارت الکترونیک ولقان حسینی

دفتر تجارت الکترونیک ولقان حسینی
 تجارت الکترونیک فرایند خرید، فروش یا تبادل محصولات، خدمات و اطلاعات از طریق شبکه‌های کامپیوتری و اینترنت است. [اطلاعات بیشتر درباره مفهوم تجارت الکترونیک]
ولقان حسینی در سال 13۸۰ با نام تجاری RED V کار خود را برای شرکت‌های خارجی آغاز کرد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به دو شرکت گرافیکی Alien Entity در امریکا و Leo Archive در آلمان اشاره کرد. پس از دو سال با اعلام تحریمهای اقتصادی شدیدتر و مشکلات ناشی از آن، با تغییر رویکرد و با نام دفتر تجارت الکترونیک ولقان در بازار ایران شروع به فعالیت کرد ... [ادامه]
در این مدت پروژهای کوچک و بزرگ بسیاری توسط این دفتر انجام شده و اکنون خدماتی به شرح زیر را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد.
•    طراحی وب سایت‌های ایستا، داینامیک و فلش، برنامه نویسی وبسایت و پرتال به زبان‌های مختلف.
•    طراحی و توسعه سیستمهای مدیریت محتوای وب سایت (CMS).
•    معرفی و بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو جهت بهبود رنکینگ و افزایش بازدید و فروش.
•    برنامه نویسی، تولید و طراحی نرم افزارهای خاص مشاغل و اصناف مختلف و اتوماسیون اداری.
•    طراحی تبلیغات به صورت چند رسانه‌ای و مولتی مدیا (فیلم، صفحات وب، اسلاید، انیمیشن).
•    ارائه و اجرای راهکارها و روش‌های تبلیغاتی با استفاده از قابلیتهای محیط مجازی و اینترنت.
•    تهیه آمار و اطلاعات اصناف و ابزار و نرم افزارهای خاص تبلیغات مستقیم و هدفمند.
•    پشتیبانی از سیستمهای کامپیوتری و  وب سایت‌های شرکت‌ها و سازمآن‌ها.
•    آموزش حضوری یا مجازی اصول تجارت الکترونیک و بازاریابی برای افراد و پرسنل.
چرا بهتر است یکی از مشتریان ما باشید
•    بسیاری از هزینه‌های اداری و مدیریتی شرکت کاسته شده است، لذا قادریم محصولات و خدمات را با قیمتی پایینتر از بازار کشور عرضه کنیم.
•    در دسترس بودن و دسترسی سریع یکی از ویژگیهای فطری فضای مجازی است و ما به واسطه گسترش فعالیت در این محیط از این قائده مستثناء نیستیم، مشتریان ما از طریق تلفن - اینترنت - ایمیل - پست در تمام 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته حتی ایام تعطیل می‌توانند با ما در تماس باشند.
•    به واسطه فعالیت طولانی در زمینه IT و کامپیوتر، اطمینان داشته باشید که بهترین کیفیت را به مناسب‌ترین قیمت دریافت خواهید کرد.
•    در تمامی موارد هزینه کار بعد از انجام کار و رضایت مشتری دریافت خواهد شد.
•    مهم‌تر از همه صداقت، تمام تعرفه‌ها و نمونه‌ها به صورت شفاف و آنلاین در اختیار مشتریان از طریق همین سایت قرار گرفته است.
تماس با ما
کروکی
ارائه پیشنهاد، پروپزال و یا مشاوره ۱۰۰ درصد رایگان است. جهت دریافت کاتالوگ و یا نمونه کار با ما تماس بگیرید.
تلفکس: ۸۲۳۳۷۴۳ ۳۵۱ ۹۸+ و ۶۲۹۱۸۶۰ ۳۵۱ ۹۸+
تماس در خارج از ساعات اداری و یا پیام کوتاه  ۹۱۹۸۰۸۶۱۴۶ ۹۸+
پست الکترونیک: VOLGHAN@Gmail.com
نشانی پستی: یزد - خ بهشتی - خ رجایی - شرکت نیک پیک (تجارت الکترونیک ولقان).
در ضمن با استفاده از تمام مسنجرها و شبکه‌های اجتماعی معروف با ای دی VOLGHAN در دسترس هستیم.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۹:۵۷ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

دفتر تجارت الکترونیک ولقان

دفتر تجارت الکترونیک ولقان حسینی

تجارت الکترونیک فرایند خرید، فروش یا تبادل محصولات، خدمات و اطلاعات از طریق شبکه‌ های کامپیوتری و اینترنت است. [اطلاعات بیشتر درباره مفهوم تجارت الکترونیک]

ولقان حسینی در سال 1380 با نام تجاری RED V کار خود را برای شرکتهای خارجی آغاز کرد که از مهمترین آنها میتوان به دو شرکت گرافیکی Alien Entity در امریکا و Leo Archive در آلمان اشاره کرد. پس از دو سال با اعلام تحریمهای اقتصادی شدیدتر و مشکلات ناشی از آن، با تغییر رویکرد و با نام دفتر تجارت الکترونیک ولقان در بازار ایران شروع به فعالیت کرد ... [ادامه]

در این مدت پروژهای کوچک و بزرگ بسیاری توسط این دفتر انجام شده و اکنون خدماتی به شرح زیر را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت در اختیار متقاضیان قرار میدهد.

 • طراحی وب سایتهای ایستا، داینامیک و فلش، برنامه نویسی وبسایت و پرتال به زبانهای مختلف.
 • طراحی و توسعه سیستمهای مدیریت محتوای وب سایت (CMS).
 • معرفی و بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو جهت بهبود رنکینگ و افزایش بازدید و فروش.
 • برنامه نویسی، تولید و طراحی نرم افزارهای خاص مشاغل و اصناف مختلف و اتوماسیون اداری.
 • طراحی تبلیغات به صورت چند رسانه ای و مولتی مدیا (فیلم، صفحات وب، اسلاید، انیمیشن).
 • ارائه و اجرای راهکارها و روشهای تبلیغاتی با استفاده از قابلیتهای محیط مجازی و اینترنت.
 • تهیه آمار و اطلاعات اصناف و ابزار و نرم افزارهای خاص تبلیغات مستقیم و هدفمند.
 • پشتیبانی از سیستمهای کامپیوتری و  وب سایتهای شرکتها و سازمانها.
 • آموزش حضوری یا مجازی اصول تجارت الکترونیک و بازاریابی برای افراد و پرسنل.
چرا بهتر است یکی از مشتریان ما باشید
 • بسیاری از هزینه های اداری و مدیریتی شرکت کاسته شده است، لذا قادریم محصولات و خدمات را با قیمتی پایینتر از بازار کشور عرضه کنیم.
 • در دسترس بودن و دسترسی سریع یکی از ویژگیهای فطری فضای مجازی است و ما به واسطه گسترش فعالیت در این محیط از این قائده مستثناء نیستیم، مشتریان ما از طریق تلفن - اینترنت - ایمیل - پست در تمام 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته حتی ایام تعطیل میتوانند با ما در تماس باشند.
 • به واسطه فعالیت طولانی در زمینه IT و کامپیوتر، اطمینان داشته باشید که بهترین کیفیت را به مناسبترین قیمت دریافت خواهید کرد.
 • در تمامی موارد هزینه کار بعد از انجام کار و رضایت مشتری دریافت خواهد شد.
 • مهمتر از همه صداقت، تمام تعرفه ها و نمونه ها به صورت شفاف و آنلاین در اختیار مشتریان از طریق همین سایت قرار گرفته است.

تماس با ما

ارائه پیشنهاد، پروپزال و یا مشاوره 100 درصد رایگان است. جهت دریافت کاتالوگ و یا نمونه کار با ما تماس بگیرید.

تلفن و فکس: 8233743 351 98+ (هشت خط)

تماس در خارج از ساعات اداری و یا پیام کوتاه  9198086146 98+

پست الکترونیک: VOLGHAN@Gmail.com

در ضمن با استفاده از تمام مسنجرها و شبکه های اجتماعی معروف با ای دی VOLGHAN در دسترس هستیم.

طراحی سایت

با سفارش طراحی وب سایت علاوه بر قیمت و کیفیت مناسب از هاست و دامنه رایگان نیز بهرهمند شوید. پرتال آماده VCMS

با سیستم مدیریت محتوای VCMS تمامی امکانات یک پرتال را در زمان کمتر و هزینه پایینتر یکجا دریافت کنید. بهینه سازی سایت

با معرفی، بهینه سازی و ارتقاء سایت در موتورهای جستجو از رتبه بهتر و بازدید بیشتر برخوردار شوید. تولید نرم افزار

برنامه نویسی و تولید نرم افزارهای اتوماسیون و خاص اصناف و مشاغل مختلف جهت افزایش بهره وری. تبلیغات چند رسانه ای

ساخت و انتشار تبلیغات مولتی مدیا همراه فلش، انیمیشن، فیلم و اسلایدشو بر روی CD/DVD/Mini. تبلیغات آنلاین

با استفاده از روشهای تبلیغاتی آنلاین در تجارت الکترونیک با کمترین هزینه بیشترین نتیجه را بگیرید. تبلیغات مستقیم

با دریافت آمار و اطلاعات صحیح و روش مناسب انجام تبلیغات هدفمند، قلب بازار هدف را نشانه بروید. چاپ و تبلیغات

چاپ و انتشار انواع تبلیغات چاپی اعم از کاتالوگ و بروشور و تهیه انوع اقلام تبلیغاتی. خدمات پشتیبانی

از سرویسهای پشتیبانی از سیستمهای رایانه ای، شبکه و وبسایتها برای کاهش در هزینه ها استفاده کنید.  دفتر تجارت الکترونیک ولقان حسینی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۹:۵۶ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

دفتر تجارت الکترونیک ولقان

دفتر تجارت الکترونیک ولقان حسینی

تجارت الکترونیک فرایند خرید، فروش یا تبادل محصولات، خدمات و اطلاعات از طریق شبکه‌ های کامپیوتری و اینترنت است. [اطلاعات بیشتر درباره مفهوم تجارت الکترونیک]

ولقان حسینی در سال 1380 با نام تجاری RED V کار خود را برای شرکتهای خارجی آغاز کرد که از مهمترین آنها میتوان به دو شرکت گرافیکی Alien Entity در امریکا و Leo Archive در آلمان اشاره کرد. پس از دو سال با اعلام تحریمهای اقتصادی شدیدتر و مشکلات ناشی از آن، با تغییر رویکرد و با نام دفتر تجارت الکترونیک ولقان در بازار ایران شروع به فعالیت کرد ... [ادامه]

در این مدت پروژهای کوچک و بزرگ بسیاری توسط این دفتر انجام شده و اکنون خدماتی به شرح زیر را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت در اختیار متقاضیان قرار میدهد.

 • طراحی وب سایتهای ایستا، داینامیک و فلش، برنامه نویسی وبسایت و پرتال به زبانهای مختلف.
 • طراحی و توسعه سیستمهای مدیریت محتوای وب سایت (CMS).
 • معرفی و بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو جهت بهبود رنکینگ و افزایش بازدید و فروش.
 • برنامه نویسی، تولید و طراحی نرم افزارهای خاص مشاغل و اصناف مختلف و اتوماسیون اداری.
 • طراحی تبلیغات به صورت چند رسانه ای و مولتی مدیا (فیلم، صفحات وب، اسلاید، انیمیشن).
 • ارائه و اجرای راهکارها و روشهای تبلیغاتی با استفاده از قابلیتهای محیط مجازی و اینترنت.
 • تهیه آمار و اطلاعات اصناف و ابزار و نرم افزارهای خاص تبلیغات مستقیم و هدفمند.
 • پشتیبانی از سیستمهای کامپیوتری و  وب سایتهای شرکتها و سازمانها.
 • آموزش حضوری یا مجازی اصول تجارت الکترونیک و بازاریابی برای افراد و پرسنل.
چرا بهتر است یکی از مشتریان ما باشید
 • بسیاری از هزینه های اداری و مدیریتی شرکت کاسته شده است، لذا قادریم محصولات و خدمات را با قیمتی پایینتر از بازار کشور عرضه کنیم.
 • در دسترس بودن و دسترسی سریع یکی از ویژگیهای فطری فضای مجازی است و ما به واسطه گسترش فعالیت در این محیط از این قائده مستثناء نیستیم، مشتریان ما از طریق تلفن - اینترنت - ایمیل - پست در تمام 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته حتی ایام تعطیل میتوانند با ما در تماس باشند.
 • به واسطه فعالیت طولانی در زمینه IT و کامپیوتر، اطمینان داشته باشید که بهترین کیفیت را به مناسبترین قیمت دریافت خواهید کرد.
 • در تمامی موارد هزینه کار بعد از انجام کار و رضایت مشتری دریافت خواهد شد.
 • مهمتر از همه صداقت، تمام تعرفه ها و نمونه ها به صورت شفاف و آنلاین در اختیار مشتریان از طریق همین سایت قرار گرفته است.

تماس با ما

ارائه پیشنهاد، پروپزال و یا مشاوره 100 درصد رایگان است. جهت دریافت کاتالوگ و یا نمونه کار با ما تماس بگیرید.

تلفن و فکس: 8233743 351 98+ (هشت خط)

تماس در خارج از ساعات اداری و یا پیام کوتاه  9198086146 98+

پست الکترونیک: VOLGHAN@Gmail.com

در ضمن با استفاده از تمام مسنجرها و شبکه های اجتماعی معروف با ای دی VOLGHAN در دسترس هستیم.

طراحی سایت

با سفارش طراحی وب سایت علاوه بر قیمت و کیفیت مناسب از هاست و دامنه رایگان نیز بهرهمند شوید. پرتال آماده VCMS

با سیستم مدیریت محتوای VCMS تمامی امکانات یک پرتال را در زمان کمتر و هزینه پایینتر یکجا دریافت کنید. بهینه سازی سایت

با معرفی، بهینه سازی و ارتقاء سایت در موتورهای جستجو از رتبه بهتر و بازدید بیشتر برخوردار شوید. تولید نرم افزار

برنامه نویسی و تولید نرم افزارهای اتوماسیون و خاص اصناف و مشاغل مختلف جهت افزایش بهره وری. تبلیغات چند رسانه ای

ساخت و انتشار تبلیغات مولتی مدیا همراه فلش، انیمیشن، فیلم و اسلایدشو بر روی CD/DVD/Mini. تبلیغات آنلاین

با استفاده از روشهای تبلیغاتی آنلاین در تجارت الکترونیک با کمترین هزینه بیشترین نتیجه را بگیرید. تبلیغات مستقیم

با دریافت آمار و اطلاعات صحیح و روش مناسب انجام تبلیغات هدفمند، قلب بازار هدف را نشانه بروید. چاپ و تبلیغات

چاپ و انتشار انواع تبلیغات چاپی اعم از کاتالوگ و بروشور و تهیه انوع اقلام تبلیغاتی. خدمات پشتیبانی

از سرویسهای پشتیبانی از سیستمهای رایانه ای، شبکه و وبسایتها برای کاهش در هزینه ها استفاده کنید.  دفتر تجارت الکترونیک ولقان حسینی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۹:۵۶ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

نمایندگی فروش هاست را با کمترین هزینه آغاز کنید

نمایندگی فروش هاست را با کمترین هزینه آغاز کنید

 

شرکت خدمات هاستینگ وب گزین خدمات جدیدی را برای مشترکان پر مصرف و نمایندگان فروش هاست راه اندازی نموده است. در این سرویس که با عنوان " نمایندگی فروش لینوکس استارتر وب گزین" معرفی شده است، امکانات بسیار جالبی را در اختیار مشترکان قرار می گیرد .

 

·         اگر بیش از یک وب سایت دارید و یا قصد افزایش تعداد وب سایت های خود را دارید

·         اگر قصد دارید با هزینه ای اندک در دنیای  فروش خدمات هاستینگ قدم بگذارید

·         اگر یک طراح وب هستید

 

شما می توانید با انتخاب پلن 200 مگابایتی لینوکس استارتر وب گزین، به همراه 8 گیگابایت ترافیک ماهیانه از مزایای زیر بهره مند شوید:

 

1-      راه اندازی چهار وب سایت مستقل بر روی اکانت خود

 

2-      ایجاد پکیج های هاستینگ با دسترسی مستقیم به WHM   .

مثال :  قابلیت ایجاد پلنی با 100 مگابایت فضای هاستینگ و 4 گیگابایت ترافیک ماهیانه و پلن دیگری با 50 مگابایت فضای هاستینگ و 2 گیگابایت ترافیک ماهیانه

 

3-      اختصاص پلن ها به وب سایت های دلخواه و شخصی خود 

 

4-      ارائه پلن های مختلف با قیمت های دلخواه برای مشتریان و دوستان خود و راه اندازی سرویس آنها بوسیله معرفی دامنه های آنها به سیستم از طریق WHM ( در این حالت اطلاعات دسترسی مشتری به سرویس هاست به صورت اتوماتیک تولید و در اختیار شما قرار می گیرد تا به مشتری ارائه دهید.)

 

 

بنابراین با بهره مندی از مزایای فوق ، شما به همین  راحتی  می توانید علاوه بر سایت خود، باقی مانده منابع را نیز به فروش رسانده یا برای وب سایت های جدید استفاده نمایید .  بدیهی است چناچه فروش شما موفقیت آمیز باشد، در گام بعدی می توانید فضای هاست خود را به 400 مگابایت و ترافیک خود را به 16 گیگابایت در ماه ارتقاء دهید که در این حالت تعداد وب سایت های مجاز شما به عدد 8 خواهد رسید.

 

مزیت غیر قابل انکار این سرویس برای مشترکان پر مصرف و فروشندگان هاست، دریافت هاست با کیفیت بسیار بالا ( محل سرور انگلستان و کانادا ) و شروع نمایندگی فروش با هزینه بسیار ناچیز است که کمترین ریسک را به همراه دارد. برای کسانی که فعلا قصد فروش هاست ندارند، مدیریت فضا و ترافیک خریداری شده و تقسیم دلخواه آن بین سایت های خود و همچنین قیمت تمام شده بسیار پایین هر سایت از نکات مثبت این طرح می باشد.

 

برای درخواست این سرویس به یک دامنه نیز نیاز خواهید داشت که می تواند از دامنه های فعلی شما باشد و یا دامنه جدیدی را همزمان با درخواست سرویس ثبت نمایید.

 

شما می توانید جهت اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی سایت وب گزین www.webgozin.net و یا مستقیما به صفحه مشاهده پلن های لینوکس استارتر به آدرس زیر مراجعه نمایید :

 

http://www.webgozin.net/billing/cart.php?gid=8برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۹:۵۵ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

دفتر تجارت الکترونیک ولقان حسینی 3

12.00

تبلیغات در نیازمندی های اینترنتی

تبلیغات در موتورهای جستجو

 

موتورهای جستجو در هدایت بازدید کننده به سایتها و بازاریابی در اینترنت حرف اول را می زنند موتورهای جستجویی مانند "Google" و "Yahoo" یا "MSN" و "Bing" روزانه هادی بیش از یک میلیون بیننده هستند بنابراین تبلیغات در مسیری با این حجم از ترافیک حتما پاسخگو خواهد بود. زمانی که فردی کلمه یا کلمات کلیدی خاصی را جستجو می کند و یا از منطقه خاص جغرافیایی به موتورهای جستجو متصل می شود، قسمتی از نتایج جستجوی وی را تبلیغات "پشتیبانان مالی" یا همان "تبلیغ دهندگان" تشکیل می دهد. البته روشهای دیگری مانند تبلیغ در مسنجرها و اطراف سرویس پست الکترونیک و یا نمایش تبلیغ در سایتهای طرف قرارداد نیز از جمله راههایی است که موتورهای جستجوگر برای ارائه خدمات به پشتیبانان مالی خود استفاده می کنند. روش کار به این صورت است که سایت همراه با یک عنوان و تعدادی کلمات کلیدی به موتور جستجو به عنوان تبلیغ معرفی می شود سپس موتور جستجو سایت تبلیغ کننده را جزو سایت های اول در لیست نتایج جستجوی کاربرانی که به دنبال کالا یا خدماتی با کلمات کلیدی مشخص شده هستند نشان می دهد و به ازای هر کاربری که از سایت بازدید می کند هزینه ای را از حساب کاربر برداشت می نماید، هزینه هر بازدید کننده به تنظیمات آگهی، کلمات کلیدی و همچنین هزینه تبلیغات رقبا بستگی دارد. بطور متوسط از هر 200 نمایش یک نفر کلیک می کند و هر 250 کلیک به یک خرید ختم می شود البته این آمار به قیمت و میزان نیاز جامعه به کالا یا خدمات و همچنین کلمات کلیدی بستگی دارد.

تبلیغات در موتورهای جستجو

تبلیغات هدفمند:

تصور عموم مردم برآن است که مناسب ترین زمان تبلیغات اوج درآمد و فروش است، برخلاف این اندیشه اقتصاددانان و مدیران موفق بهترین زمان برای افزایش تبلیغات را زمان کاهش فروش و درآمد و حتی در دوران بد اقتصادی می دانند. در تبلیغات هدفمند، تبلیغ دهنده مستقیما با بازار هدف خود در ارتباط خواهد بود. مهمترین عامل در این روش داشتن اطلاعات کامل و به روز از بازار هدف است از جمله روشهای تبلیغات هدفمند: تبلیغات پستی (Mail Marketing)، تبلیغات از طریق فکس (Fax Broadcasting) و بازاریابی تلفنی است. بنابه تجربه و نیاز آمار تعدادی از بازار های هدف را جمع آوری کرده و همچنین نرم افزار های خاصی را برای پیشبرد اهداف تبلیغاتی و بازاریابی تهیه کرده ایم. این آمار مرتب به روز می شوند و میزان اشتباه مشخص می شود، آمار تکراری، کپی و یا غلط نداریم زیرا که ما خود نیز از این روش ها و آمار بهره می گیریم.

 

تبلیغات هدفمند

تبلیغات کلیکی

یکی از روش های تبلیغاتی مبتنی بر تجارت الکترونیک تبلیغات کلیکی است، در این روش تبلیغات به صورت لینک یا بنر در سایت های مختلف نمایش داده می شود و فقط به میزانی که بازدید کنندگام بر روی آنها کلیک می کنند از حساب شما برداشت می شود، بنابر این نمایش تبلیغات رایگان است، آمار رسمی نمایش به ازای کلیک 200 به 1 است که البته این معیار به عوامل بسیاری بستگی دارد. روزانه میلیونها کاربر از میلیونها سایت بازدید می کنند و صاحبان این سایتها برای کسب درآمد از بازدیدکنندگان راههای مختلفی را در پیش می گیرند. یکی از این راهها نمایش تبلیغات در سایت و یا به طریقی هدایت بخشی از بازدید کنندگان سایت خود به سایتهای تبلیغ دهندگان است. از آنجا که پیدا کردن تبلیغ دهنده و تبلیغ کننده و بوجود آمدن اعتماد متقابل، پروسه ای وقت گیر است شرکتهای تبلیغاتی اینترنتی این رابطه را برقرار می کنند. این شرکتها با دریافت مبلغ خاصی از سایتهای طرف قرارداد می خواهند تا میزان مشخصی از بازدید کننده را به سایت یا صفحه تبلیغ دهنده هدایت کنند. با عقد قرارداد با شرکتهای تبلیغاتی اینترنتی میتوان از پتانسیل سایتهای طرف قراردادشان برای پیشبرد اهداف تبلیغاتی استفاده کرد. در تبلیغات کلیکی امکان تعیین حدودی بازار هدف نیز وجود دارد که این موضوع باعث نتیجه گیری بهتر می شود.

 

تبلیغات کلیکی 

تبلیغات پست الکترونیک یا همان ایمیل مارکتینگ  

ارسال تبلیغات به صورت ایمیل یکی از روش های تبلیغات در تجارت الکترونیک است. در این روش تبلیغات مستقیما به آدرس پست الکترونیک بازار هدف ارسال می شود. ما لیست به روز شده ای از کاربران ایرانی اینترنت را در اختیار داریم که به تعداد نفرات مورد نظر شما ایمیل ارسال می کنیم. میزان نتیجه گیری از این روش به میزان بروز بودن آدرسهای پست الکترونیک، روشهای ارسال به کار گرفته شده و فاصله میان ارسالها بستگی دارد البته داشتن نرم افزارهای جدید و قدرتمند می تواند در رسیدن به هدف کمک کند، عدم رعایت هر یک از این موارد سبب شکست تبلیغات، هزینه های اضافی و یا حتی از دست دادن پست الکترونیک و نام دامنه شود. از آنجا که افراد ناآگاه با استفاده از آمار ایمیل های تقلبی موجود در بازار و صرفا یک نرم افزار بدون داشتن اطلاعات فنی، بدون استفاده از میل سرور های مخصوص، عدم شناسایی بازار هدف و شاخه بندی آدرس ها و سایر امکانات تخصصی اقدام به ارسال ایمیل هایی با ارزش محتوایی پایین و با عناوین نامربوط کرده اند لذا اکثر کاربران ایرانی به محض دیدن یک ایمیل تبلیغاتی در اکانت ایمیل خود آن را اسپم می کنند و IP، آدرس سایت تبلیغ شونده و سایر اطلاعات همراه ایمیل به لیست سیاه جهانی منتقل می شوند. این روش هیچ سودی بجز بسته شدن سایت تبلیغ شونده و تبلیغ کننده ندارد از این رو این شرکت ها نهایتا 6 ماه دوام می آورند و یا از وبلاگ برای تبلیغات خود استفاده می کنند که در صورت بسته شدن ضرری متحمل نشوند. لذا این سرویس را تا بهبود وضعیت بازار و شناسایی راهکارهای بهتر به  R&D منتقل کرده ایم تا پس از تحقیقات مجددا در اختیار متقاضیان عزیز قرار بگیرد.

تبلیغات پست الکترونیک یا همان ایمیل مارکتینگ

تبلیغات در وبلاگ ها

سرویس های وبلاگ به دلیل سهولت در راه اندازی و عدم نیاز به هزینه بسیار مورد توجه کاربران اینترنتی قرار گرفته اند، وبلاگ ها به نسبت اعتبار سرویس دهنده و محتوای خود مورد توجه موتورهای جستجو نیز هستند و این ویژگی سبب می شود بتوان به عنوان یک رسانه تبلیغاتی از آن بهره گرفت. ما در اکثر سرویس دهنده های وبلاگ ایرانی و خارجی چند وبلاگ داریم که برای تبلیغات از آنها استفاده می کنیم، تبلیغات شما در این وبلاگ ها همراه با متن، تصویر و لینک ثبت می شوند، این آگهی ها محدودیت زمانی ندارند و تا پایان عمر وبلاگ به صورت آنلاین باقی می مانند.

تبلیغات در وبلاگ هابرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۹:۵۴ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

دفتر تجارت الکترونیک ولقان حسینی 2

12.00

مدیریت و امکانات آن می توانید به آدرس: http://VOLGHAN.Net/admin مراجعه کنید و برای نام کاربری و رمز عبور از کلمه demo استفاده کنید. برای بخش سایت نیز سایت فعلی دفتر نمونه ای از همین سیستم است که قسمت هایی از آن بنا به نیاز یا عدم نیاز حذف یا اضافه شده است.


امکانات VCMS:

 • منو ها و کلید ها: امکان تعریف کلید ها و منوهای مختلف با سطوح دسترسی متفاوت.
 • سبک های نمایش: بیش از 40 طرح نمایش مختلف از پیش تعریف شده و امکان تعریف طرح های جدید.
 • لوگو و آرم سایت: امکان تعریف آرم های مختلف جهت مناسبت های مختلف سال.
 • کاربران: مدیریت بر کاربران و اعضای سایت و کنترل فعالیت های آنها.
 • متا تگ ها: امکان تعریف متا تگ ها برای استفاده موتور های جستجو و بهینه سازی سایت در موتورهای جستجوگر.
 • کد های ویژه: امکان استفاده از کد های و اسکریپت های جاوا برای وب سایت.
 • بنر سایت: امکان تعریف بنر با انواع مختلف اعم از فیلم، انیمیشن و فلش.
 • متون: امکان ایجاد صفحات جدید و یا مدیریت بر صفحات موجود.
 • پیوند ها: ثبت و تبادل لینک با امکان موضوع بندی آنها.
 • اخبار: انتشار اخبار با امکان شاخه بندی و دریافت نظر های مردمی در رابطه با اخبار منتشر شده، همچنین امکان ارسال اخبار مردمی به مدیریت سایت.
 • تفاسیر: انتشار اخبار با امکان شاخه بندی و دریافت نظر های مردمی در رابطه با تفاسیر منتشر شده، همچنین امکان ارسال تفاسیر توسط کاربران به مدیریت سایت.
 • محصولات: امکان ثبت محصولات و موضوع بندی آنها همراه با تصویر همچنین امکان اتصال به سیستم های فروش آنلاین نیز وجود دارد.
 • خدمات: ثبت و ویرایش خدمات.
 • کتاب ها: ثبت و انتشار کتاب همراه با تصویر و شاخه بندی موضوعی، امکان دانلود و فروش نیز وجود دارد همچنین امکان ارسال کتاب از طریق کاربران برای سایت و مدیریت.
 • مجلات: ثبت و انتشار مجله ها همراه با موضوع بندی، تصویر و امکان دانلود و اتصال به سیستم فروش همچنین امکان ارسال مجله از طریق کاربران برای سایت و مدیریت.
 • مقالات: ثبت و انتشار مقالات همراه با امکان شاخه بندی موضوعی و امکان دانلود و فروش از طریق سیستم های آنلاین همچنین امکان ارسال مقاله از طریق کاربران برای سایت و مدیریت.
 • مباحث: امکان موضع بندی مباحث و بحث و گفتگو میان کاربران سایت.
 • دانلود ها: امکان به اشتراک گذاشتن فایل ها، کاتالوگ ها، نرم افزار ها و پرونده ها همچنین امکان ارسال فایل از طریق کاربران برای سایت و مدیریت.
 • فایل ها: امکان ارسال فایل به سرور و دریافت آدرس فیزیکی.
 • گالری و رسانه: امکان ثبت تصاویر، انیمیشن، فیلم و سایر فایل های چند رسانه ای، موضوع بندی آنها همچنین امکان ارسال فایل های چند رسانه ای از طریق کاربران برای سایت و مدیریت.
 • VCMS 4.0 چیست

  ارتقاء وب سایت چیست؟

  سایتی که در موتورهای جستجو رتبه خوبی نداشته باشد بودن و یا نبودن آن تفاوتی ندارد.

  معرفی به موتورهای جستجو:

  بطور معمول پروسه ثبت آدرس یک وب سایت در موتورهای جستجو دو تا چهار ماه بعد از آنلاین شدن سایت طول خواهد کشید البته در این مورد بهترین حالت در نظر گرفته شده و در مورد همه موتورهای جستجوگر صدق نمی کند زیرا که برخی از آنها رباتهای ضعیف تر یا کندتری دارند و ممکن است بیش از شش ماه طول بکشد و یا اصلا سایت را ثبت نکنند. حال با اقدامات خاصی مانند ارائه آدرس سایت به موتورهای جستجو و یا معرفی آدرس سایت به تعداد زیادی از لینکستانها میتوان این پروسه را تا یک یا دو هفته کاهش داد، به این روش از معرفی سایت "ارائه سایت" یا "URL Submission" می گویند.

  بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو:

  بعد از ثبت آدرس سایت موتورهای جستجو به هر صفحه از سایت نسبت به یک کلمه کلیدی خاص امتیاز می دهد که این امتیاز نشان دهنده میزان ارتباط محتوای صفحه با کلمه کلیدی جستجو شده است. امتیاز اخذ شده بسیار مهم است زیرا که امتیاز کمتر یعنی رتبه پایین تر و رتبه پایین تر یعنی بازدید کننده کمتر و شکست سایت.
  پیروی از قوانین موتورهای جستجو در طراحی سایت و سپس سازگار ساختن محتوای سایت با الگوریتم موتورهای جستجو را "بهینه سازی وب سایت" یا "SEO" می گویند.

  ارتقاء وب سایت چیست

  افزایش لینک

  یکی از معیارهای مهم موتور های جستجوی بزرگ مانند گوگل میزان لینک هایی است که به یک سایت از طرف سایت های مشابه داده شده، بنابر این با افزایش لینک می توان رتبه سایت را نیز افزایش داد اما این کار آنچنان که بنظر می رسد آسان نیست، برای انجام چنین کاری یا باید سایت شما کامل و مرجع باشد تا سایر مدیران و صاحبان سایت ها برای استفاه از مطالب و یا ارجاع کاربران به مطلبی خاص به سایت شما لینک بدهند و یا اینکه با تک تک صاحبان و مدیران سایت ها جهت تبادل لینک تماس و ارتباط برقرار کنید که کاری طاقت فرسا است. ما فهرستی از صاحبان سایت ها و وبلاگ ها آماده کرده ایم که بنا به تقاضای مدیران سایت ها درخواست تبادل را برایشان ارسال می کنیم، این لیست همواره بروز می شود تا اطمینان کسب کنیم سایتی از قلم نیفتاده باشد.

  افزایش لینک

  تبلیغات مولتی مدیا و چند رسانه ای 

  استفاده از CD و DVD های تبلیغاتی امروزه بسیار مورد توجه مدیران قرار گرفته است. نسبت اطلاعات مبادله شده به هزینه در این روش بسیار کمتر از تبلیغات چاپی و سنتی است و از طرفی هم نتیجه کار بسیار زیباتر و جذاب تر خواهد بود. در روش چند رسانه ای تصاویر، فیلم یا انیمیشن به کمک متون تبلیغاتی می آیند تا تاثیر گذاری آنها را چند برابر کنند. تبلیغات چند رسانه ای بر اساس نوع نرم افزار به دسته های عمده زیر تقسیم می شوند:

  • انیمیشن فلش
  • فیلم تبلیغاتی
  • صفحات وب سایت
  •  اسلاید

  که هر یک از این روشها با توجه به نحوه ارائه برای هدف خاصی کاربرد دارند

  تبلیغات مولتی مدیا و چند رسانه ای

  تبلیغات در نیازمندی های اینترنتی  

  امروزه در بسیاری از موارد مصرف کنندگان برای کاهش در مصرف زمان و هزینه، قیمتها و کیفیتهای رقابتی را در اینترنت جستجو میکنند. برای استفاده از پتانسیل این بازار باید تبلیغات خود را در اینترنت نیز انتشار دهید. تبلیغات در نیازمندی ها نسبت به میزان پاسخگویی و هزینه صرف شده در مقایسه با روشهای مشابه نتیجه ای تا حدود 5 برابر دارد. در تبلیغات نیازمندیها آدرس سایت، خدمات، تولیدات و یا حتی بیوگرافی یک فرد در سایتهای مختلف تبلیغ می شود. با توجه به گسترش استفاده از نیازمندی های اینترنتی، اغلب این سایت ها محتوای زیادی را در خود گنجانده اند به همین سبب از امتیاز زیادی نیز در موتور های جستجو برخوردارند بنابراین تبلیغات در نیازمندی ها سبب نمایش آنها در صفحات اول و دوم لیست موتور های جستجو می شود. روش کار به این صورت است که ما لیستی از نیازمندی های اینترنتی فارسی زبان معتبر را جمع آوری کرده ایم (در حدود 100 سایت) که تبلیغات، طرح، پیشنهاد، فعالیت، خدمات، محصولات، اخبار، اطلاعیه ها و غیره در این سایت ها ثبت می کنیم، این تبلیغات به صورت تبلیغات رایگان ثبت می شود و از امکاناتی که سایت های نیازمندی در اختیارمان قرار می دهند اعم از متن، تصویر و لینک استفاده می کنیم، مدت اعتبار بین 2 ماه تا 5 سال متفاوت است اما ما تا 6 ماه آگهی ها را بروز رسانی می کنیم و ضمانت شش ماه برای نمایش آنها می دهیم.  برچسب: ،
  ادامه مطلب
  امتیاز:
   
  بازدید:

  + نوشته شده: ۲۱ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۹:۵۴ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)