دفتر تجارت الکترونیک ولقان دفتر تجارت الکترونیک ولقان .

دفتر تجارت الکترونیک ولقان

دفتر تجارت الکترونیک ولقان حسینی 3

12.00

تبلیغات در نیازمندی های اینترنتی

تبلیغات در موتورهای جستجو

 

موتورهای جستجو در هدایت بازدید کننده به سایتها و بازاریابی در اینترنت حرف اول را می زنند موتورهای جستجویی مانند "Google" و "Yahoo" یا "MSN" و "Bing" روزانه هادی بیش از یک میلیون بیننده هستند بنابراین تبلیغات در مسیری با این حجم از ترافیک حتما پاسخگو خواهد بود. زمانی که فردی کلمه یا کلمات کلیدی خاصی را جستجو می کند و یا از منطقه خاص جغرافیایی به موتورهای جستجو متصل می شود، قسمتی از نتایج جستجوی وی را تبلیغات "پشتیبانان مالی" یا همان "تبلیغ دهندگان" تشکیل می دهد. البته روشهای دیگری مانند تبلیغ در مسنجرها و اطراف سرویس پست الکترونیک و یا نمایش تبلیغ در سایتهای طرف قرارداد نیز از جمله راههایی است که موتورهای جستجوگر برای ارائه خدمات به پشتیبانان مالی خود استفاده می کنند. روش کار به این صورت است که سایت همراه با یک عنوان و تعدادی کلمات کلیدی به موتور جستجو به عنوان تبلیغ معرفی می شود سپس موتور جستجو سایت تبلیغ کننده را جزو سایت های اول در لیست نتایج جستجوی کاربرانی که به دنبال کالا یا خدماتی با کلمات کلیدی مشخص شده هستند نشان می دهد و به ازای هر کاربری که از سایت بازدید می کند هزینه ای را از حساب کاربر برداشت می نماید، هزینه هر بازدید کننده به تنظیمات آگهی، کلمات کلیدی و همچنین هزینه تبلیغات رقبا بستگی دارد. بطور متوسط از هر 200 نمایش یک نفر کلیک می کند و هر 250 کلیک به یک خرید ختم می شود البته این آمار به قیمت و میزان نیاز جامعه به کالا یا خدمات و همچنین کلمات کلیدی بستگی دارد.

تبلیغات در موتورهای جستجو

تبلیغات هدفمند:

تصور عموم مردم برآن است که مناسب ترین زمان تبلیغات اوج درآمد و فروش است، برخلاف این اندیشه اقتصاددانان و مدیران موفق بهترین زمان برای افزایش تبلیغات را زمان کاهش فروش و درآمد و حتی در دوران بد اقتصادی می دانند. در تبلیغات هدفمند، تبلیغ دهنده مستقیما با بازار هدف خود در ارتباط خواهد بود. مهمترین عامل در این روش داشتن اطلاعات کامل و به روز از بازار هدف است از جمله روشهای تبلیغات هدفمند: تبلیغات پستی (Mail Marketing)، تبلیغات از طریق فکس (Fax Broadcasting) و بازاریابی تلفنی است. بنابه تجربه و نیاز آمار تعدادی از بازار های هدف را جمع آوری کرده و همچنین نرم افزار های خاصی را برای پیشبرد اهداف تبلیغاتی و بازاریابی تهیه کرده ایم. این آمار مرتب به روز می شوند و میزان اشتباه مشخص می شود، آمار تکراری، کپی و یا غلط نداریم زیرا که ما خود نیز از این روش ها و آمار بهره می گیریم.

 

تبلیغات هدفمند

تبلیغات کلیکی

یکی از روش های تبلیغاتی مبتنی بر تجارت الکترونیک تبلیغات کلیکی است، در این روش تبلیغات به صورت لینک یا بنر در سایت های مختلف نمایش داده می شود و فقط به میزانی که بازدید کنندگام بر روی آنها کلیک می کنند از حساب شما برداشت می شود، بنابر این نمایش تبلیغات رایگان است، آمار رسمی نمایش به ازای کلیک 200 به 1 است که البته این معیار به عوامل بسیاری بستگی دارد. روزانه میلیونها کاربر از میلیونها سایت بازدید می کنند و صاحبان این سایتها برای کسب درآمد از بازدیدکنندگان راههای مختلفی را در پیش می گیرند. یکی از این راهها نمایش تبلیغات در سایت و یا به طریقی هدایت بخشی از بازدید کنندگان سایت خود به سایتهای تبلیغ دهندگان است. از آنجا که پیدا کردن تبلیغ دهنده و تبلیغ کننده و بوجود آمدن اعتماد متقابل، پروسه ای وقت گیر است شرکتهای تبلیغاتی اینترنتی این رابطه را برقرار می کنند. این شرکتها با دریافت مبلغ خاصی از سایتهای طرف قرارداد می خواهند تا میزان مشخصی از بازدید کننده را به سایت یا صفحه تبلیغ دهنده هدایت کنند. با عقد قرارداد با شرکتهای تبلیغاتی اینترنتی میتوان از پتانسیل سایتهای طرف قراردادشان برای پیشبرد اهداف تبلیغاتی استفاده کرد. در تبلیغات کلیکی امکان تعیین حدودی بازار هدف نیز وجود دارد که این موضوع باعث نتیجه گیری بهتر می شود.

 

تبلیغات کلیکی 

تبلیغات پست الکترونیک یا همان ایمیل مارکتینگ  

ارسال تبلیغات به صورت ایمیل یکی از روش های تبلیغات در تجارت الکترونیک است. در این روش تبلیغات مستقیما به آدرس پست الکترونیک بازار هدف ارسال می شود. ما لیست به روز شده ای از کاربران ایرانی اینترنت را در اختیار داریم که به تعداد نفرات مورد نظر شما ایمیل ارسال می کنیم. میزان نتیجه گیری از این روش به میزان بروز بودن آدرسهای پست الکترونیک، روشهای ارسال به کار گرفته شده و فاصله میان ارسالها بستگی دارد البته داشتن نرم افزارهای جدید و قدرتمند می تواند در رسیدن به هدف کمک کند، عدم رعایت هر یک از این موارد سبب شکست تبلیغات، هزینه های اضافی و یا حتی از دست دادن پست الکترونیک و نام دامنه شود. از آنجا که افراد ناآگاه با استفاده از آمار ایمیل های تقلبی موجود در بازار و صرفا یک نرم افزار بدون داشتن اطلاعات فنی، بدون استفاده از میل سرور های مخصوص، عدم شناسایی بازار هدف و شاخه بندی آدرس ها و سایر امکانات تخصصی اقدام به ارسال ایمیل هایی با ارزش محتوایی پایین و با عناوین نامربوط کرده اند لذا اکثر کاربران ایرانی به محض دیدن یک ایمیل تبلیغاتی در اکانت ایمیل خود آن را اسپم می کنند و IP، آدرس سایت تبلیغ شونده و سایر اطلاعات همراه ایمیل به لیست سیاه جهانی منتقل می شوند. این روش هیچ سودی بجز بسته شدن سایت تبلیغ شونده و تبلیغ کننده ندارد از این رو این شرکت ها نهایتا 6 ماه دوام می آورند و یا از وبلاگ برای تبلیغات خود استفاده می کنند که در صورت بسته شدن ضرری متحمل نشوند. لذا این سرویس را تا بهبود وضعیت بازار و شناسایی راهکارهای بهتر به  R&D منتقل کرده ایم تا پس از تحقیقات مجددا در اختیار متقاضیان عزیز قرار بگیرد.

تبلیغات پست الکترونیک یا همان ایمیل مارکتینگ

تبلیغات در وبلاگ ها

سرویس های وبلاگ به دلیل سهولت در راه اندازی و عدم نیاز به هزینه بسیار مورد توجه کاربران اینترنتی قرار گرفته اند، وبلاگ ها به نسبت اعتبار سرویس دهنده و محتوای خود مورد توجه موتورهای جستجو نیز هستند و این ویژگی سبب می شود بتوان به عنوان یک رسانه تبلیغاتی از آن بهره گرفت. ما در اکثر سرویس دهنده های وبلاگ ایرانی و خارجی چند وبلاگ داریم که برای تبلیغات از آنها استفاده می کنیم، تبلیغات شما در این وبلاگ ها همراه با متن، تصویر و لینک ثبت می شوند، این آگهی ها محدودیت زمانی ندارند و تا پایان عمر وبلاگ به صورت آنلاین باقی می مانند.

تبلیغات در وبلاگ هابرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۴:۲۷ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

دفتر تجارت الکترونیک ولقان حسینی 2

12.00

مدیریت و امکانات آن می توانید به آدرس: http://VOLGHAN.Net/admin مراجعه کنید و برای نام کاربری و رمز عبور از کلمه demo استفاده کنید. برای بخش سایت نیز سایت فعلی دفتر نمونه ای از همین سیستم است که قسمت هایی از آن بنا به نیاز یا عدم نیاز حذف یا اضافه شده است.


امکانات VCMS:

 • منو ها و کلید ها: امکان تعریف کلید ها و منوهای مختلف با سطوح دسترسی متفاوت.
 • سبک های نمایش: بیش از 40 طرح نمایش مختلف از پیش تعریف شده و امکان تعریف طرح های جدید.
 • لوگو و آرم سایت: امکان تعریف آرم های مختلف جهت مناسبت های مختلف سال.
 • کاربران: مدیریت بر کاربران و اعضای سایت و کنترل فعالیت های آنها.
 • متا تگ ها: امکان تعریف متا تگ ها برای استفاده موتور های جستجو و بهینه سازی سایت در موتورهای جستجوگر.
 • کد های ویژه: امکان استفاده از کد های و اسکریپت های جاوا برای وب سایت.
 • بنر سایت: امکان تعریف بنر با انواع مختلف اعم از فیلم، انیمیشن و فلش.
 • متون: امکان ایجاد صفحات جدید و یا مدیریت بر صفحات موجود.
 • پیوند ها: ثبت و تبادل لینک با امکان موضوع بندی آنها.
 • اخبار: انتشار اخبار با امکان شاخه بندی و دریافت نظر های مردمی در رابطه با اخبار منتشر شده، همچنین امکان ارسال اخبار مردمی به مدیریت سایت.
 • تفاسیر: انتشار اخبار با امکان شاخه بندی و دریافت نظر های مردمی در رابطه با تفاسیر منتشر شده، همچنین امکان ارسال تفاسیر توسط کاربران به مدیریت سایت.
 • محصولات: امکان ثبت محصولات و موضوع بندی آنها همراه با تصویر همچنین امکان اتصال به سیستم های فروش آنلاین نیز وجود دارد.
 • خدمات: ثبت و ویرایش خدمات.
 • کتاب ها: ثبت و انتشار کتاب همراه با تصویر و شاخه بندی موضوعی، امکان دانلود و فروش نیز وجود دارد همچنین امکان ارسال کتاب از طریق کاربران برای سایت و مدیریت.
 • مجلات: ثبت و انتشار مجله ها همراه با موضوع بندی، تصویر و امکان دانلود و اتصال به سیستم فروش همچنین امکان ارسال مجله از طریق کاربران برای سایت و مدیریت.
 • مقالات: ثبت و انتشار مقالات همراه با امکان شاخه بندی موضوعی و امکان دانلود و فروش از طریق سیستم های آنلاین همچنین امکان ارسال مقاله از طریق کاربران برای سایت و مدیریت.
 • مباحث: امکان موضع بندی مباحث و بحث و گفتگو میان کاربران سایت.
 • دانلود ها: امکان به اشتراک گذاشتن فایل ها، کاتالوگ ها، نرم افزار ها و پرونده ها همچنین امکان ارسال فایل از طریق کاربران برای سایت و مدیریت.
 • فایل ها: امکان ارسال فایل به سرور و دریافت آدرس فیزیکی.
 • گالری و رسانه: امکان ثبت تصاویر، انیمیشن، فیلم و سایر فایل های چند رسانه ای، موضوع بندی آنها همچنین امکان ارسال فایل های چند رسانه ای از طریق کاربران برای سایت و مدیریت.
 • VCMS 4.0 چیست

  ارتقاء وب سایت چیست؟

  سایتی که در موتورهای جستجو رتبه خوبی نداشته باشد بودن و یا نبودن آن تفاوتی ندارد.

  معرفی به موتورهای جستجو:

  بطور معمول پروسه ثبت آدرس یک وب سایت در موتورهای جستجو دو تا چهار ماه بعد از آنلاین شدن سایت طول خواهد کشید البته در این مورد بهترین حالت در نظر گرفته شده و در مورد همه موتورهای جستجوگر صدق نمی کند زیرا که برخی از آنها رباتهای ضعیف تر یا کندتری دارند و ممکن است بیش از شش ماه طول بکشد و یا اصلا سایت را ثبت نکنند. حال با اقدامات خاصی مانند ارائه آدرس سایت به موتورهای جستجو و یا معرفی آدرس سایت به تعداد زیادی از لینکستانها میتوان این پروسه را تا یک یا دو هفته کاهش داد، به این روش از معرفی سایت "ارائه سایت" یا "URL Submission" می گویند.

  بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو:

  بعد از ثبت آدرس سایت موتورهای جستجو به هر صفحه از سایت نسبت به یک کلمه کلیدی خاص امتیاز می دهد که این امتیاز نشان دهنده میزان ارتباط محتوای صفحه با کلمه کلیدی جستجو شده است. امتیاز اخذ شده بسیار مهم است زیرا که امتیاز کمتر یعنی رتبه پایین تر و رتبه پایین تر یعنی بازدید کننده کمتر و شکست سایت.
  پیروی از قوانین موتورهای جستجو در طراحی سایت و سپس سازگار ساختن محتوای سایت با الگوریتم موتورهای جستجو را "بهینه سازی وب سایت" یا "SEO" می گویند.

  ارتقاء وب سایت چیست

  افزایش لینک

  یکی از معیارهای مهم موتور های جستجوی بزرگ مانند گوگل میزان لینک هایی است که به یک سایت از طرف سایت های مشابه داده شده، بنابر این با افزایش لینک می توان رتبه سایت را نیز افزایش داد اما این کار آنچنان که بنظر می رسد آسان نیست، برای انجام چنین کاری یا باید سایت شما کامل و مرجع باشد تا سایر مدیران و صاحبان سایت ها برای استفاه از مطالب و یا ارجاع کاربران به مطلبی خاص به سایت شما لینک بدهند و یا اینکه با تک تک صاحبان و مدیران سایت ها جهت تبادل لینک تماس و ارتباط برقرار کنید که کاری طاقت فرسا است. ما فهرستی از صاحبان سایت ها و وبلاگ ها آماده کرده ایم که بنا به تقاضای مدیران سایت ها درخواست تبادل را برایشان ارسال می کنیم، این لیست همواره بروز می شود تا اطمینان کسب کنیم سایتی از قلم نیفتاده باشد.

  افزایش لینک

  تبلیغات مولتی مدیا و چند رسانه ای 

  استفاده از CD و DVD های تبلیغاتی امروزه بسیار مورد توجه مدیران قرار گرفته است. نسبت اطلاعات مبادله شده به هزینه در این روش بسیار کمتر از تبلیغات چاپی و سنتی است و از طرفی هم نتیجه کار بسیار زیباتر و جذاب تر خواهد بود. در روش چند رسانه ای تصاویر، فیلم یا انیمیشن به کمک متون تبلیغاتی می آیند تا تاثیر گذاری آنها را چند برابر کنند. تبلیغات چند رسانه ای بر اساس نوع نرم افزار به دسته های عمده زیر تقسیم می شوند:

  • انیمیشن فلش
  • فیلم تبلیغاتی
  • صفحات وب سایت
  •  اسلاید

  که هر یک از این روشها با توجه به نحوه ارائه برای هدف خاصی کاربرد دارند

  تبلیغات مولتی مدیا و چند رسانه ای

  تبلیغات در نیازمندی های اینترنتی  

  امروزه در بسیاری از موارد مصرف کنندگان برای کاهش در مصرف زمان و هزینه، قیمتها و کیفیتهای رقابتی را در اینترنت جستجو میکنند. برای استفاده از پتانسیل این بازار باید تبلیغات خود را در اینترنت نیز انتشار دهید. تبلیغات در نیازمندی ها نسبت به میزان پاسخگویی و هزینه صرف شده در مقایسه با روشهای مشابه نتیجه ای تا حدود 5 برابر دارد. در تبلیغات نیازمندیها آدرس سایت، خدمات، تولیدات و یا حتی بیوگرافی یک فرد در سایتهای مختلف تبلیغ می شود. با توجه به گسترش استفاده از نیازمندی های اینترنتی، اغلب این سایت ها محتوای زیادی را در خود گنجانده اند به همین سبب از امتیاز زیادی نیز در موتور های جستجو برخوردارند بنابراین تبلیغات در نیازمندی ها سبب نمایش آنها در صفحات اول و دوم لیست موتور های جستجو می شود. روش کار به این صورت است که ما لیستی از نیازمندی های اینترنتی فارسی زبان معتبر را جمع آوری کرده ایم (در حدود 100 سایت) که تبلیغات، طرح، پیشنهاد، فعالیت، خدمات، محصولات، اخبار، اطلاعیه ها و غیره در این سایت ها ثبت می کنیم، این تبلیغات به صورت تبلیغات رایگان ثبت می شود و از امکاناتی که سایت های نیازمندی در اختیارمان قرار می دهند اعم از متن، تصویر و لینک استفاده می کنیم، مدت اعتبار بین 2 ماه تا 5 سال متفاوت است اما ما تا 6 ماه آگهی ها را بروز رسانی می کنیم و ضمانت شش ماه برای نمایش آنها می دهیم.  برچسب: ،
  ادامه مطلب
  امتیاز:
   
  بازدید:

  + نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۴:۲۶ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

  دفتر تجارت الکترونیک ولقان حسینی

  12.00

  دفتر تجارت الکترونیک ولقان حسینی

  • طراحی سایت های ایستا (Static Website).
  • طراحی وب سایت های فلش (Flash Website).
  • برنامه نویسی سایت های پویا (Dynamic Website).
  • میزبانی وبسایت های ویندوزی (Windows Hosting).
  • ثبت دامنه (دامین) از هر نوع به صورت مستقیم (Direct Domain Registration).
  • پیاده سازی اتوماسیون های مبتنی بر وب (Webbased Automation).
  • پشتیبانی از وب سایت های اشخاص حقیقی و حقوقی (Webmaster Services).
  • معرفی سایت به موتور های جستجو (Search Engine Submission).
  • بهینه سازی و ارتقاء سایتها (Search Engine Optimization).
  • تبلیغات در محیط مجازی و اینترنت (e-Advertisement Systems).
  • ارائه راهکارهای تجارت در فضای مجازی (Internet Based Marketing).
  • طراحی سیستم های مدیریت وب (Content Management System).

  چرا بهتر است یکی از مشتریان ما باشید:


  به دلیل سیستم مدیریتی که برای این شرکت اتخاذ شده :

 • بسیاری از هزینه های اداری و مدیریتی شرکت کاسته شده است، لذا قادر هستیم محصول تولیدی خود را با قیمتی پایین تر از بازار کشور ارائه کنیم.
 • در دسترس بودن و دسترسی سریع یکی از ویژگی های فطری فضای مجازی است و ما به واسطه گسترش فعالیت در این محیط از این قائده مستثناء نیستیم، مشتریان ما از طریق تلفن - اینترنت - ایمیل - پست در تمام 24 شبانه روز و 7 روز هفته حتی ایام تعطیل می توانند با ما در تماس باشند.
 • به واسطه فعالیت طولانی در زمینه IT و کامپیوتر، اطمینان داشته باشید که بهترین کیفیت را به مناسب ترین قیمت دریافت خواهید کرد.
 • در تمامی موارد هزینه کار بعد از انجام کار و رضایت مشتری دریافت خواهد شد.
 • و مهمتر از همه صداقت. تمام تعرفه ها و نمونه ها به صورت آشکارا و آنلاین در اختیار مشتریان از طریق همین سایت قرار گرفته است.
 • دفتر تجارت الکترونیک ولقان حسینی

  درباره ولقان حسینی و برند VOLGHAN

  طراحی وب سایت:  

  امکان طراحی و برنامه نویسی انواع سایتها به زبانهای برنامه نویسی مختلف از جمله سی شارپ دات نت نسخه های مختلف و ای جکس، پیاده سازی اتوماسیون های اداری تحت وب و سایر نیازمندی های تجارت الکترونیک در این شرکت وجود دارد. همچنین پورتالها و طراحی سایتهای فلش و متحرک با سبکهای جدید و منحصر به فرد قابل ارائه می باشد.


  هزینه های داشتن یک وب سایت:

  سیاست ما بر صداقت است از این رو برخلاف برخی از همکاران که براساس نوع متقاضی قیمت تعیین می کنند و از دادن قیمت بر روی سایت اجتناب می کنند تعرفه خود را به صورت آشکارا روی سایت منتشر کرده ایم.

  برای داشتن یک وب سایت چند چیز لازم است:

 • نام دامنه
 • فضای میزبانی
 • طراحی سایت
 • آیا بجز اینها هزینه های سالیانه نیز نیاز است؟

  هزینه طراحی سایت فقط یکبار از سوی متقاضی پرداخت می شود. اما هزینه های نام دامنه و میزبانی وب که به صورت اجاره ای و سالیانه می باشد نیاز به تمدید دارد. در صورتی که سایت خود را از ما تهیه کنید هزینه های نام دامنه و میزبانی وب برای سال اول رایگان خواهد بود و برای سالهای بعد نیز فقط به میزان استفاده شده از شما هزینه دریافت می شود. نکته: زمانی که شما هزینه سالیانه میزبانی سایت را می پردازید شرکتها موظف به پشتیبانی و آموزش نحوه کار کرد نرم افزار نیز هستند بنابر این هرگز به هیچ شرکتی هزینه تمدید طراحی سایت و یا پشتیبانی جداگانه نپردازید.

   

  وبسایت چیست؟

  مجموعه ای از فایلهای مختلف اعم از تصاویر، متون و یا فایلهای برنامه نویسی شده است که به منظوری خاص به شکلی با هم مرتبط شده اند. این فایلها روی یک کامپیوتر "میزبان" یا "سرور" قرار می گیرند و با یک نام دامنه مشترک فراخوانی می شوند.


  انواع سایت کدامند؟

  • سایتهای ثابت (Static Website):
  • سایتهای پویا (Dynamic Website):
  • پرتالها (Portal):
  • سایتهای متحرک استاتیک و نیمه داینامیک (Static and Dynamic Flash Website):
  • سایتهای مجهز به سیستم مدیریت محتوا (Content Management Systems):

  طراحی وب سایت

  میزبانی وب سایت چیست؟

  همانطور که می دانید وب سایت از مجموعه ای از فایلهای مختلف مانند تصاویر، متون و فایلهای برنامه نویسی شده به زبانهای مختلف و سایر اسناد مربوطه تشکیل می شود که به منظوری خاص به شکلی با هم مرتبط شده اند. هر شخصی که نرم افزارهای لازم و دسترسی به این فایلها را داشته باشد امکان بازدید از این سایت را دارد. حال برای اینکه همه مردم امکان دسترسی به فایلها را داشته باشند نیاز است تا فایلها در کامپیوتری قرار گیرند که همواره به اینترنت پرسرعت متصل است به این کامپیوترها "سرویس دهنده" یا "سرور" می گویند. هر کامپیوتری می تواند یک سرور باشد اما از آنجا که هزینه های مورد نیاز برای فراهم کردن تجهیزات و نرم افزارهای لازم و یا نیروی پشتیبانی برای صاحبان همه وب سایتها به صرفه نیست لذا شرکتهایی این مسئولیت را می پذیرند و با فراهم آوردن لوازم کار در سطح وسیع بخشی از فضای دیسک سخت سرورهای خود را به صورت اجاره ای در اختیار متقاضیان قرار می دهند. به این شرکتها که خدمات میزبانی وب یا هاستینگ ارائه می کنند در اصطلاح "میزبان" یا "هاست" می گویند. سرویسهای میزبانی وب بر اساس نوع سیستم عاملی که بر روی سرورها نصب می باشد و طبیعتا نرم افزارها و فایلهایی را که پشتیبانی می کنند شاخه بندی می شوند. مانند هاست ویندوزی یا هاست لینوکس و ... سرویسهای میزبانی مشخصاتی را نیز به همراه دارند که نشان دهنده کیفیت و امکانات آنها می باشد.

   

  فضای ارائه شده (Disk Space):


  پهنای باند (Data Transfer):

  میزبانی وب سایت چیست؟

  VCMS 4.0 چیست؟

   

  مخفف واژه VOLGHAN Content Management System است که به معنای سایت مجهز به سیستم مدیریت محتوا با نام تجاری ولقان است. نکته این سیستم از دو بخش سایت و سیستم مدیریت تشکیل شده برای تست سیستم  برچسب: ،
  ادامه مطلب
  امتیاز:
   
  بازدید:

  + نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۴:۲۶ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

  کلاس آموزش فست فود در تهران

  کلاس آموزش فست فود در تهران

  آموزش انواع پیتزا، برگر و سوخاری توسط سرآشپز عباس حسینی در کارگاه مجهز با تجهیزات مدرن فست فود

  https://www.amoozeshfastfood.com

   آموزش حرفه‌ای فست فود
   آموزش فست فود حرفه‌ای
   کلاس آموزش فست فود
   مراحل تهیه فست فود
   دوره فست فود در تهران
   چرا آموزش فست فود؟
   دوره آموزش فست فود
   سرآشپز عباس حسینی
  گروه IRANHFC
  تلفن: 02122329427
  همراه: 09126011937


  برچسب: کلاس آموزش فست فود در تهران،
  ادامه مطلب
  امتیاز:
   
  بازدید:

  + نوشته شده: ۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۳:۱۹ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

  فروش تجهیزات آشپزخانه فست فود

  فروش تجهیزات آشپزخانه فست فود
  مجتمع تولیدی IRANHFC تولید کننده و وارد کننده تجهیزات آشپزخانه فست فود و رستوران آماده فروش تجهیزات به شرح زیر با بهترین قیمت و کیفیت است. تمامی محصولات شامل: گارانتی, تامین مواد مصرفی, تامین قطعات یدکی, تعمییرات و آموزش میشود.

  گروه IRANHFC

  تلفن: 02122329427

  همراه: 09126011937

  - میز کار استیل
  - هود آشپزخانه صنعتی
  - کابینت استیل
  - یخچال ایستاده صنعتی
  - فریزر ایستاده صنعتی
  - یخچال کیک
  - تاپینگ پیتزا
  - تاپینگ ساندویچ
  - گریل زغالی
  - اجاق گاز چهار شعله
  -- اجاق گاز دوشعله
  - گریل روغنی
  - سرخ کن سیب زمینی
  - فر پیتزا ایتالیایی
  - تستر نان مک دونالدی
  فروشگاه تجهیزات فست فود و رستوران
  تجهیزات آشپزخانه هنی پنی
  فروشگاه اینترنتی تجهیزات فست فود
  گروه IRANHFC

  تلفن: 02122329427

  همراه: 09126011937


  برچسب: ،
  ادامه مطلب
  امتیاز:
   
  بازدید:

  + نوشته شده: ۸ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۲:۲۵ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

  گالری تصاویر

  ·         https://goo.gl/maps/z1LiWFoTEGtgHNTH7

  ·         https://goo.gl/maps/ZLBD4Fangw9rn4wJA

  ·         https://goo.gl/maps/qYgfsLgsaHBnu72V8

  ·         https://goo.gl/maps/Yu8ZW3UiyAKNP7fY7

  ·         https://goo.gl/maps/PLRo5NwxEzS4S8LW6

  ·         https://goo.gl/maps/CZ51528ktQc7L3vQ9

  ·         https://goo.gl/maps/g6tZFBUPt4JEVPscA

  ·         https://goo.gl/maps/azBzk4wJCtE5mqRr5

  ·         https://goo.gl/maps/m1QdeVh1T9qd7dsz6

  ·         https://goo.gl/maps/NfQEjfjazPXkvpXt9

  ·         https://goo.gl/maps/N1udprvLjcDQHYQk8

  ·         https://goo.gl/maps/853FJTKV4ESrPpqG9

  ·         https://postimg.cc/user/volghan

  ·         https://postimg.cc/gallery/fc1r0yjy/

  ·         https://postimg.cc/gallery/2r418i9hq/

  ·         https://postimg.cc/gallery/11naxn20e/

  ·         https://postimg.cc/gallery/37s00qvam/

  ·         https://postimg.cc/gallery/ote26lwe/

  ·         https://postimg.cc/gallery/svwlnfny/

  ·         https://postimg.cc/gallery/kz0ymhr2/

  ·         https://postimg.cc/gallery/3c9t4ov0u/

  ·         https://postimg.cc/gallery/1k6atirym/

  ·         https://postimg.cc/gallery/37zk1xivy/

  ·         https://postimg.cc/gallery/24hubeqv2/

  ·         https://postimg.cc/gallery/i9ymlxy6/

  ·         https://1drv.ms/u/s!AuumjObuRf_LgvcWQKmHjy_kopQZxQ?e=WwNGjS

  ·         https://pin.it/5psdwsj6mqsf4h

  ·         https://pin.it/s4mfxzlzq653aa

  ·         https://www.flickr.com/photos/183945315@N06/shares/950XM7

  ·         https://www.flickr.com/photos/183945315@N06/shares/950XM7

  ·         https://photos.app.goo.gl/PJQd71SNNTQ8AYEQ9

  ·         https://link.shutterfly.com/eR5Z9VXtx3

  ·         https://link.shutterfly.com/sz4GNf0kx3

  ·         https://link.shutterfly.com/hYU42vZtx3

  ·         https://link.shutterfly.com/0MdYL1Pik0

  ·         https://link.shutterfly.com/caJ3th1tx3

  ·         https://link.shutterfly.com/y99YT81tx3

  ·         https://link.shutterfly.com/sZFaAJ3tx3

  ·         https://link.shutterfly.com/Tfr5eq4tx3

  ·         https://link.shutterfly.com/DcXwGh5tx3

  ·         https://link.shutterfly.com/KVH6FENik0

  ·         https://link.shutterfly.com/MtrGTN6tx3

  ·         https://link.shutterfly.com/V4jO4N20V2

  ·         https://link.shutterfly.com/AUUAaO50V2

  ·         https://link.shutterfly.com/EJeVv89tx3

  ·         https://link.shutterfly.com/BmeG3MLik0

  ·         https://link.shutterfly.com/R4swGydux3

  ·         https://link.shutterfly.com/eUf6aneux3

  ·         https://link.shutterfly.com/OPprtcfux3

  ·         https://qq0u.app.link/e/wtDvno5ojQ

  ·         https://qq0u.app.link/e/fEBA09rvSR

  ·         https://qq0u.app.link/e/mUe6PtEn5R

  ·         https://qq0u.app.link/e/JCXhN30ukS

  ·         https://link.shutterfly.com/MK6DDQl1V2

  ·         https://qq0u.app.link/e/Ht9zp54KIT

  ·         https://qq0u.app.link/e/QZdCPcScfU

  ·         https://qq0u.app.link/e/pP91hodSfU

  ·         https://link.shutterfly.com/kt1eypngT0

  ·         https://link.shutterfly.com/yL4Z33imk0

  ·         https://link.shutterfly.com/e4AU3KFmk0

  ·         https://link.shutterfly.com/XZYrA6aok0

  ·         https://link.shutterfly.com/Wfh8B7Lrk0

  ·         https://link.shutterfly.com/g4ACv07nC0

  ·         https://volghan.imgur.com/all/

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27941153336070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27941153335070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27941153334070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27941153333070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27941153332070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27941153332070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27940119294070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27940236868070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27940652610070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27941153331070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27941153330070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27941153329070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27941143309070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27941150857070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27941150856070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27941150855070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27941155421070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27947148859070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27947188375070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27947203233070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27947320192070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27947412396070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27947467078070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27947491842070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27947835223070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27951177871070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27947847418070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27947852104070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27947915934070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27947982701070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27948045137070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27948124197070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27948485718070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27948640097070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27948824818070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27949242094070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27949512051070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27949616880070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27949617604070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27951177872070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27950188946070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27950317934070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27950509533070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27950550109070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27950567335070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27950579957070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27950808604070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27950832866070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27950867832070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27950872752070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27951036710070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27951049524070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27951054048070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27951057357070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27951177873070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27951102501070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27951108004070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27951108004070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27951118120070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27951124208070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27951138767070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27951161606070/SNAPFISH

  ·         https://www.snapfish.com/library/share?via=link&token=JjPEw2L5Ob-7XGYEZNLdLQ/AUS/27951177855070/SNAPFISH

  ·         https://volghan.imgur.com/all/


  برچسب: ،
  ادامه مطلب
  امتیاز:
   
  بازدید:

  + نوشته شده: ۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۳۵:۳۱ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

  سفارش بازدید گوگل در شیک رنک | سفارش ورودی گوگل از شیک رنک

  به گفته شیک رنک یکی از مهمترین و پر اهمیت ترین فاکتور های سئو و ارتقا رتبه سایت، سرویس های ورودی گوگل می باشد.
  افزایش ورودی گوگل بیش از 70 درصد در ارتقا رتبه و افزایش سئو و افزایش رتبه وب سایت تاثیر گذار است حتی اگر سایت شما سئو مناسبی نداشته باشد، اما ورودی های آن منظم و دقیق باشد می تواند جایگاه خوبی را در نتایج کسب کند.
   
   
   
   
  زیرا سرویس های ورودی گوگل به سایت ها اعتبار می بخشند تا اینکه سایت ها در زمان پس دادن آزمون یا رقابت قادر باشند با کلمه کلیدی هدف ، نمره خوبی از گوگل دریافت کند و در نتایج برتر گوگل سخنی برای گفتن داشته باشد .
   
   
   
  ورودی گوگل از دید گوگل؟
   
  هوش مصنوعی گوگل بر این باور است وقتی سایتی ورودی گوگل دارد و مثلا در 10 نتیجه اول، کاربران زیادی بر روی آن کلیک می کنند باید سایت جذابی و مفیدی باشد به طرز شگفت انگیزی رتبه سایت را با کلمه کلیدی فوق افزایش می دهد در نتیجه با دریافت کلیک بیشتر منجر به فروش مناسب و کسب جایگاه بالاتر در نتایج گوگل و میان رقبا بدرخشند این فرایند بکلی باعث افزایش نرخ کلید یا ctr در کلمات کلیدی سایت می گردد.
   
   
   
   
  افزایش رتبه ی کلمات کلیدی سایت
  ارتقا رتبه الکسا
  افزایش میزان طبیعی بودن وب سایت شما در گوگل
  کسب رتبه های برتر گوگل در کوتاه ترین زمان ممکن
  سرعت ایندکس شدن صفحات سایت
  افزایش Page Authority
  افزایش Domain Authority
  افزایش rank moz
   
   
   
  دیگر اثرات ورودی گوگل پیشرفته یا زماندار "80 و "150 و "200 و "250 ثانیه ای
   
  بازدهی بالا و ماندگار این روش
  بالا بردن ترافیک هدفمند سایت
  بالا بردن رتبه سایت در سرچ گوگل
  زمان ماندگاری بیشتر کاربر در سایت
  کاهش طبیعی رتبه الکسا و افزایش اعتبار سایت
  ارتقا فوری Bounce Rate الکسا
  ارتقا فوری Daily Pageviews per Visitor الکسا
  ارتقا فوری Daily Time on Site الکسا
   
   
   
   
  بیشتر وب مستران اولین قدمی که برای آنالیز و رتبه سنجی یک وب سایت در نظر میگیرند بررسی رتبه الکسا آن سایت است. این شیوه ی صحیحی است، چون ورودی های گوگل این توانایی را دارند که نمودار ورودی سایت ها را در الکسا به میزان قابل توجهی در کمترین زمان ممکن ارتقا دهند. ۹۰ درصد وبمستران از سرویس های ورودی گوگل برای طبیعی جلوه دادن رتبه الکسا وب سایت خود بهره می گیرند.
   
   
   
  چرا سفارش ورودی گوگل در شیک رنک؟
   
  با سفارش سرویس های افزایش ورودی گوگل از شیک رنک براحتی می توانید بازدید های بسیار با کیفیتی برای سایت خود ایجاد نمایید، این فرایند تاثیر بسیار مثبتی در ارتقا جایگاه سایت ها در نتایج گوگل در پی خواهد داشت کافیست حتی یکبار از همین امروز با سرویس های ورودی گوگل مجموعه شیک رنک آغاز کنید .
   
   
   
  در سفارشات ورودی گوگل از 198 هزار تومان به بالا دارای سرویس هدیه ارتقا فوری رنک الکسا ایران بهرمند شوید .
  مثلا به ازای هر سفارش 198 تومانی از سرویس های ورودی گوگل 1000 IP ویژه جهت ارتقا رنک الکسا ایران طی 24 ساعت از زمان خرید برای همان سفارش مشتریان گرامی اعطا و فعال می گردد .
   
   
   
  پیشنهاد شیک رنک قبل از خرید ورودی گوگل
   
  در صورتی که عمر وب سایت شما کمتر از یک سال می گذرذ، بهتر است از کلمات کلیدی به همراه نام و برند سایت خود استفاده کنید.
  مثال: خرید ورودی گوگل شیک رنک
   
  این استراتژی جهت ارتقا رتبه کلمه کلیدی وب سایت شما بسیار تاثیر گذار و مفید است اما اگر وب سایت شما بیش از 1 سال سن دارد می توانید از کلمات کلیدی مادر به تنهایی استفاده کنید، در حالت کلی بهتر است تعداد لینک صفحات + کلمات کلیدی بیشتر و ورودی کمتری داشته باشید و بصورت پلکانی مثلا هفتگی یا ماهانه و... تعداد ورودی را افزایش دهید در این حالت ورودی های گوگل دریافتی طبیعی شناخته می شود و همین امر موجب افزایش ضریب اعتماد گوگل و افزایش رتبه وب سایت تان می گردد .
   
   
  سوالات متداول
  من ورودی گوگل خریداری کردم اما نتیجه ای نگرفتم چه پیشنهاد بهتری دارید؟
   
  با خرید ورودی گوگل به شکل اصولی و طبیعی یعنی در کلمات کلیدی خود از Keyword + Brand و عبارت های مرتبط خود بشدت استفاده نمایید و از خرید ورودی گوگل صرفا با کلمه کلیدی مادر تا زمان نتیجه گیری به ندرت استفاده کنید و به جای آن روی برند سایت خود، و کلمات کلیدی در کنار هم استفاده کنید.
   
  اکثر سایت هایی موفقی که به طور طبیعی برندینگ شده اند با سرمایه گذاری میلیاردی و در نهایت با همین روش اصولی یعنی خرید ورودی گوگل با کلمات کلیدی به همراه برند و کیبوردهای مرتبط با ترکیب یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد .
   
   
   
  آیا سرویس های ورودی گوگل با IP غیر تکرار هستند؟
   
  بله در سرویس های ورودی گوگل مجموعه شیک رنک کلیه ورودی های ارسالی یونیک و غیر تکراری می باشند.
   
   
   
  آیا میتوانم پکیج 10,000 هزار ورودی روزانه ورودی گوگل خریداری کنم؟ ضرر ندارد؟
   
  همانطور که در پیشنهاد قبل از خرید ورودی گوگل پیشنهاد کردیم (بهتر است از کلمات کلیدی به همراه نام و برند سایت خود استفاده کنید) با این شرایط بلامانع است و می توانید با عبارت برند کیبورد های همراه با برند به تعداد نامحدود ورودی گوگل خریداری کنید.
   
   
   
  سرویس های ورودی های گوگل در چه ساعات ارسال می شوند؟
   
  سرویس های ورودی گوگل شیک رنک روزانه طی 24 ساعت در شبانه روز تقسیم و ارسال می شوند .
   
   
   
  آیا شروع ناگهانی مثلا 10,000 هزار ورودی گوگل و قطع ناگهانی آن، تاثیر منفی دارد؟
   
  خیر! اگر با نام برندتان همراه با کلمات کلیدی و برند دار باشد مانند: (افزایش ورودی گوگل شیک رنک) کاملا طبیعی است.
   
   

  برچسب: ،
  ادامه مطلب
  امتیاز:
   
  بازدید:

  + نوشته شده: ۴ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۴:۳۳ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

  خرید بک لینک ارزان در شیک رنک | خرید بک لینک ارزان شیک رنک

  شیک رنک

  به گفته سامانه ارتقا رتبه مجموعه شیک رنک (chicrank.com) برای این که سایتی بتواند در گوگل جایگاه اول را کسب کند باید به بک لینک های قدرتمندی بطور هوشمندانه اهمیت دهد .
   
  یکی از مهم ترین و پر استفاده ترین تکنیک های کاربردی و پر اهمیت ترین گزینه موثر در رتبه بندی نتایج گوگل خرید بک لینک قوی می باشد اما خرید بک لینک هر چند با کیفیت به تنهایی کافی نیست و باید هوشمندانه عمل کنید. .
   
  خرید بک لینک به سبک گذشته چندان تاثیر گذار نخواهد بود با خرید بک لینک هوشمندانه مجموعه شیک رنک به شکل استنادارد و طبیعی رتبه کلمات کلیدی و سایت خود را در نتایج به شگل شگفت انگیزی ارتقا دهید.
   
  در زمان خرید بک لینک هوشمندانه باید در کلمات کلیدی خود از Keyword + Brand + url و عبارت های هم خانواده کلمات کلدی و مرتبط سایت خود بشدت استفاده نمایید .
   
   
  با این تکنیک بطور شگفت انگیز و استاندارد و کاملا طبعی بدون ریسک پنالتی شدن در کلیه کلمات کلیدی با افزایش سرچ بالا خواهید آمد .
  از خرید بک لینک صرفا با کلمه کلیدی به تنهایی پرهیز کنید بروز باشید و بطور هوشمندانه ای روی برند سایت در کنار کلمات کلیدی استفاده کنید.
   
  در صورتی که سایت شما بک لینک های قدرتمند و با کیفیتی نداشته باشد نمی تواند در نتایج جستجوی برتر و ابتدایی گوگل جایی داشته باشد .
   
   
  از پکیج های مدیریت شده مجموعه شیک رنک بی نتیجه نخواهد بود و این جمله ای تبلیغاتی نیست چون با همین کلمه "خرید بک لینک" با کمک همین پکیج در صدر نتایج جستجو قرار دارد .
   
  سامانه شیک رنک با در نظر گرفتن فاکتور های مهم در کیفیت لینک های خروجی از جمله (اسپم سورس-اتوریتی-تعداد لینک خروجی و...) جهت حفظ و ارتقا قدرت بک لینک ها را کاملا استاندارد را در قالب سرویس های قدرتمند زیر در اختیار وبمستران و سئو کاران گرامی قرار می دهد .
   
   
  برخی از مزایای خرید بک لینک در شیک رنک:
  - 99 درصد وبسایت ها دارای گواهینامه امنیتی ssl جهت افزایش ضریب اعتماد گوگل
  - امکان دسترسی به وب سایت ها از طریق اینترانت و اینترنت جهت افزایش بازدید و ارتقا رنکینگ الکسا
  - 99 درصد دامین ها قامتی بالای 4 سال
  - عمومی بودن وب سایت جهت لینک سازی برای کلیه وب سایت ها از جمله سایت شما
  - 99 درصد دامین وب سایت ها رنک دار و دارای پیج رنک گوگل
  - سایت های فعال و معتبر و مدیریت شده
  - 99 درصد دامین ها دارای پیج اتوریتی قابل قبول
  - تقویت سئو و قدرت دامین کلیه وب سایت ها
  - ثبت شده در گوگل وبمستر و بروز رسانی مداوم جهت ارتقا کیفیت
  - بروز رسانی موقعیت جغرافیایی سرور ها در زمانبندی های مختلف
  - بروز رسانی قالب رنگبندی و تنوع وب سایت ها در زمانبندی های مختلف
  - حفظ استاندارد و تعداد خروجی جهت ارتقا بازدهی و کیفیت آنها
  - دو فالو یا فالو بودن کلیه بک لینک ها
  - تضمین عدم پنالتی شدن سایت
  - ارزش و کیفیت هر 1 بک لینک جدول بالا برابری دارد با 1000 بک لینک بی کیفیت
  - تعرفه بسیار عالی نسبت به بازدهی و کیفیت
   
   

  سوالات متداول پیرامون خرید بک لینک

  آیا واقعا خرید بک لینک برای ارتقا رتبه سایت در گوگل موثر است؟
  بدون شک بله یکی از مهمترین الگوریتم های گوگل برای ارتقا جایگاه و رتبه سایت ها بک لینک های دریافتی از سایت های دیگر است اما عواملی مانند پیج اتوریتی - اسپم سورس - صفحات ایندکس شده سایت میزبان بک لینک ها نیز در کیفیت خروجی بک لینک های بشدت تاثیر گذار هستند.
   
  اصلا خرید بک لینک چیه؟
  به لینک دریافتی از سایت های دیگر بک لینک گفته می شود بک لینک های و نکته بسیار مهم در پکیج های بک لینک لینک های دریافتی از تمام صفحات آن سایت است.
   
   
  فالو یا نوفالو بودن بک لینک ها در کیفیت تاثیر دارد؟
  بک لینک ها اصولا به دو روش رل فالو و رل نوفالو تقسیم می شوند لینک هایی با رل فالو در گوگل تاثیر گذارتر می باشد و تمام بک لینک هایی که توسط شیک رنک ایجاد میگردد فالو می باشند.
   
   
  چه مدت طول می کشد تا نتایج و تاثیر بک لینک ها دیده شود؟
  بطور کلی برای ظهور نتیجه مطابق فرایند طبیعی بایستی توسط گوگل شناسایی شوند که این موضوع خارج از اختیار ما بوده و بصورت مستقیم به گوگل مرتبط می شود و حداقل 2 هفته و حداکثر 3 ماه زمانبر خواهد بود.
   

  برچسب: ،
  ادامه مطلب
  امتیاز:
   
  بازدید:

  + نوشته شده: ۴ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۷:۰۵ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

  آشنایی با ویژگی ها و مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

   
  یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 جزء زیبا ترین و با کیفیت ترین یخچال های شرکت بوش می باشد. این مدل یخچال در دسته یخچال فریزر ساید بای ساید قرار دارد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 دو در بسیار بزرگ سرتاسری دارد. بنابراین این مدل یخچال از فضای کافی در دو بخش فریزر و یخچال جهت نگهداری مواد غذایی برخوردار است.

   

  یخچال بوش مدل KAD80A104 جزء زیبا ترین و با کیفیت ترین یخچال های شرکت بوش می باشد. این مدل یخچال در دسته یخچال فریزر ساید بای ساید قرار دارد. یخچال فریزر مدل بوش KAD80A104 دو در بسیار بزرگ سرتاسری دارد. بنابراین این مدل یخچال از فضای کافی در دو بخش فریزر و یخچال جهت نگهداری مواد غذایی برخوردار است.

   

   

   

  (یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

   

   

  ویژگی ها و مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

   

  یکی از ویژگی های بارز این یخچال دارا بودن آبسردکن و یخساز بیرونی می باشد. وجود یخساز و آب سرد کن از دو نظر اهمیت دارد. یکی اینکه باعث سهولت و دسترسی سریع به آب خنک و یخ می شود. دوم اینکه با باز نکردن در یخچال می توان در مصرف انرژی صرفه جویی کرد. یخساز این مدل یخچال علاوه بر یخ قالبی می تواند یخ خرد شده هم در اختیار مصرف کننده قرار دهد. آب پس از وارد شدن به یخساز و آبریز از فیلتر تصفیه آب عبور می کند. بنابراین آب مصرفی کاملا تمیز و بهداشتی است.

   

  بر روی در سمت راست یخچال KAD80A104 قسمتی به نام Homebar وجود دارد. این قسمت امکان دسترسی به بطری ها و سایر ظروف پر مصرف را برای مصرف کنندگان فراهم کرده است. بنابراین وجود قسمت Homebar مانع از زیاد باز و بسته کردن در یخچال خواهد شد.

   

  (یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

   

  جهت سهولت استفاده از یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 پنل تنظیماتی در مجاورت آبسردکن تعبیه شده است. با این پنل تنظیماتی می توانید دمای یخچال و فریزر را در دمای دلخواه خود تنظیم کنید. یکی دیگر از خصوصیات بارز یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 وجود سیستم گردش هوای چندگانه است. این سیستم باعث خنک سازی یکنواخت فضای درون یخچال می شود. همچنین این سیستم با پخش یکنواخت هوای سرد باعث خنک سازی بهینه مواد غذایی موجود در یخچال خواهد شد. بنابراین مواد غذایی داخل یخچال همیشه طراوت و تازگی خود را حفظ خواهند کرد.

   

  از دیگر مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 این است که هیچ وقت برفک نمی زند. بنابراین زحمت تمیزکاری برای مصرف کننده نخواهد  داشت. ظرفیت خالص این یخچال فریزر ساید بای ساید بسیار مناسب و 668 لیتر می باشد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 از قابلیت انجماد سریع برخوردار است. در صورت لزوم می توانید آن را به راحتی غیر فعال کنید. با استفاده از ویژگی قدرت انجماد سریع می توان 10 کیلو مواد غذایی را ظرف 24 ساعت به انجماد کامل رساند. قدرت انجماد سریع با کمک دو سیستم سرمای سریع و انجماد سریع انجام می گیرد. 

   

  (یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

   

  یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 از سیستم کنترل دمایی دیجیتالی بسیار راحتی برخوردار می باشد. به عبارتی این مدل یخچال فریزر ساید بای ساید شامل سه نوع تنظیمات دمایی با محفظه مخصوص VITA FRESHPLUS است. بنابراین هر نوع ماده غذایی از قبیل میوه، سبزیجات، گوشت، ماهی و فرآورده های لبنی را می توانید با دمای مخصوص به آن نگهداری کنید.

   

  رتبه انرژی یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 رتبه A می باشد. این رتبه از مصرف انرژی بسیار کمی برخوردار است. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 در قسمت فریزر و یخچال قفسه های شیشه ای نشکن دارد. این قفسه ها تحمل تغییرات دمایی بسیار بالایی را دارند. نور ال ای دی جهت زیبایی و افزایش دید مصرف کننده در داخل یخچال قرار داده شده است. البته مصرف این نور بسیار پایین می باشد.

   

  مشخصات فنی یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

   

  نوع یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 یا ساید بای ساید و قیمت ساید بوش نسب به مدل متناسب می باشد. این مدل یخچال فریزر در وزن 129 کیلوگرم، طول 1812 میلی متر، عرض 928 میلی متر، عمق 856 میلی متر ساخته شده است. از نظر گنجایش دارای گنجایش یخچال 438 و گنجایش فریزر 230 لیتر می باشد. قسمت یخچال شامل 4 طبقه، 4 طبقه در قسمت درب یخچال و 3 عدد کشو است. اما قسمت فریزر از 3 طبقه، 4 طبقه در قسمت درب یخچال و 2 عدد کشو برخوردار است.

   

  (یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

   

   

  جهت باز شدن درب یخچال به سمت راست و جهت باز شدن درب فریزر به سمت چپ می باشد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104  از سیستم هشدار دهنده صوتی و بصری در صورت باز ماندن درب یخچال و درب فریزر برخوردار است. در صورت قطع شدن برق تا مدت 6 ساعت این مدل یخچال فریزر قادر است مواد غذایی شما را نگهداری کند. این یخچال قفل کودک ندارد. اما یخچال فریزر ساید بای ساید دارای محفظه نگهدارنده بطری می باشد.

   

  منبع


  برچسب: ،
  ادامه مطلب
  امتیاز:
   
  بازدید:

  + نوشته شده: ۱ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۱۳:۰۱ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

  rath_graphic

  rath_graphic's profile picture
  rath_graphic

  116 posts
  3,686 followers
  109 following
  RATH GRAPHIC رث گرافیک
  موسسه رث گرافیک تولید کننده #سررسید #سالنامه #تقویم و #هدایای_تبلیغاتی
  https://www.rathgraphic.com
  ۰۲۱۸۸۵۴۴۰۵۰
  www.rathgraphic.com
  Followed by parsian2008, bustancoir, kourosh_jeddi + 3 more
  POSTS
  TAGGED
  Instagram
  Search
  Search
  ABOUT USHELPPRESSAPIJOBSPRIVACYTERMSDIRECTORYPROFILESHASHTAGSLANGUAGE
  © 2020 INSTAGRAM


  برچسب: ،
  ادامه مطلب
  امتیاز:
   
  بازدید:

  + نوشته شده: ۲۹ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۹:۲۲ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)