دفتر تجارت الکترونیک ولقان دفتر تجارت الکترونیک ولقان .

دفتر تجارت الکترونیک ولقان

دفتر تجارت الکترونیک ولقان حسینی 2

12.00

مدیریت و امکانات آن می توانید به آدرس: http://VOLGHAN.Net/admin مراجعه کنید و برای نام کاربری و رمز عبور از کلمه demo استفاده کنید. برای بخش سایت نیز سایت فعلی دفتر نمونه ای از همین سیستم است که قسمت هایی از آن بنا به نیاز یا عدم نیاز حذف یا اضافه شده است.


امکانات VCMS:

 • منو ها و کلید ها: امکان تعریف کلید ها و منوهای مختلف با سطوح دسترسی متفاوت.
 • سبک های نمایش: بیش از 40 طرح نمایش مختلف از پیش تعریف شده و امکان تعریف طرح های جدید.
 • لوگو و آرم سایت: امکان تعریف آرم های مختلف جهت مناسبت های مختلف سال.
 • کاربران: مدیریت بر کاربران و اعضای سایت و کنترل فعالیت های آنها.
 • متا تگ ها: امکان تعریف متا تگ ها برای استفاده موتور های جستجو و بهینه سازی سایت در موتورهای جستجوگر.
 • کد های ویژه: امکان استفاده از کد های و اسکریپت های جاوا برای وب سایت.
 • بنر سایت: امکان تعریف بنر با انواع مختلف اعم از فیلم، انیمیشن و فلش.
 • متون: امکان ایجاد صفحات جدید و یا مدیریت بر صفحات موجود.
 • پیوند ها: ثبت و تبادل لینک با امکان موضوع بندی آنها.
 • اخبار: انتشار اخبار با امکان شاخه بندی و دریافت نظر های مردمی در رابطه با اخبار منتشر شده، همچنین امکان ارسال اخبار مردمی به مدیریت سایت.
 • تفاسیر: انتشار اخبار با امکان شاخه بندی و دریافت نظر های مردمی در رابطه با تفاسیر منتشر شده، همچنین امکان ارسال تفاسیر توسط کاربران به مدیریت سایت.
 • محصولات: امکان ثبت محصولات و موضوع بندی آنها همراه با تصویر همچنین امکان اتصال به سیستم های فروش آنلاین نیز وجود دارد.
 • خدمات: ثبت و ویرایش خدمات.
 • کتاب ها: ثبت و انتشار کتاب همراه با تصویر و شاخه بندی موضوعی، امکان دانلود و فروش نیز وجود دارد همچنین امکان ارسال کتاب از طریق کاربران برای سایت و مدیریت.
 • مجلات: ثبت و انتشار مجله ها همراه با موضوع بندی، تصویر و امکان دانلود و اتصال به سیستم فروش همچنین امکان ارسال مجله از طریق کاربران برای سایت و مدیریت.
 • مقالات: ثبت و انتشار مقالات همراه با امکان شاخه بندی موضوعی و امکان دانلود و فروش از طریق سیستم های آنلاین همچنین امکان ارسال مقاله از طریق کاربران برای سایت و مدیریت.
 • مباحث: امکان موضع بندی مباحث و بحث و گفتگو میان کاربران سایت.
 • دانلود ها: امکان به اشتراک گذاشتن فایل ها، کاتالوگ ها، نرم افزار ها و پرونده ها همچنین امکان ارسال فایل از طریق کاربران برای سایت و مدیریت.
 • فایل ها: امکان ارسال فایل به سرور و دریافت آدرس فیزیکی.
 • گالری و رسانه: امکان ثبت تصاویر، انیمیشن، فیلم و سایر فایل های چند رسانه ای، موضوع بندی آنها همچنین امکان ارسال فایل های چند رسانه ای از طریق کاربران برای سایت و مدیریت.
 • VCMS 4.0 چیست

  ارتقاء وب سایت چیست؟

  سایتی که در موتورهای جستجو رتبه خوبی نداشته باشد بودن و یا نبودن آن تفاوتی ندارد.

  معرفی به موتورهای جستجو:

  بطور معمول پروسه ثبت آدرس یک وب سایت در موتورهای جستجو دو تا چهار ماه بعد از آنلاین شدن سایت طول خواهد کشید البته در این مورد بهترین حالت در نظر گرفته شده و در مورد همه موتورهای جستجوگر صدق نمی کند زیرا که برخی از آنها رباتهای ضعیف تر یا کندتری دارند و ممکن است بیش از شش ماه طول بکشد و یا اصلا سایت را ثبت نکنند. حال با اقدامات خاصی مانند ارائه آدرس سایت به موتورهای جستجو و یا معرفی آدرس سایت به تعداد زیادی از لینکستانها میتوان این پروسه را تا یک یا دو هفته کاهش داد، به این روش از معرفی سایت "ارائه سایت" یا "URL Submission" می گویند.

  بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو:

  بعد از ثبت آدرس سایت موتورهای جستجو به هر صفحه از سایت نسبت به یک کلمه کلیدی خاص امتیاز می دهد که این امتیاز نشان دهنده میزان ارتباط محتوای صفحه با کلمه کلیدی جستجو شده است. امتیاز اخذ شده بسیار مهم است زیرا که امتیاز کمتر یعنی رتبه پایین تر و رتبه پایین تر یعنی بازدید کننده کمتر و شکست سایت.
  پیروی از قوانین موتورهای جستجو در طراحی سایت و سپس سازگار ساختن محتوای سایت با الگوریتم موتورهای جستجو را "بهینه سازی وب سایت" یا "SEO" می گویند.

  ارتقاء وب سایت چیست

  افزایش لینک

  یکی از معیارهای مهم موتور های جستجوی بزرگ مانند گوگل میزان لینک هایی است که به یک سایت از طرف سایت های مشابه داده شده، بنابر این با افزایش لینک می توان رتبه سایت را نیز افزایش داد اما این کار آنچنان که بنظر می رسد آسان نیست، برای انجام چنین کاری یا باید سایت شما کامل و مرجع باشد تا سایر مدیران و صاحبان سایت ها برای استفاه از مطالب و یا ارجاع کاربران به مطلبی خاص به سایت شما لینک بدهند و یا اینکه با تک تک صاحبان و مدیران سایت ها جهت تبادل لینک تماس و ارتباط برقرار کنید که کاری طاقت فرسا است. ما فهرستی از صاحبان سایت ها و وبلاگ ها آماده کرده ایم که بنا به تقاضای مدیران سایت ها درخواست تبادل را برایشان ارسال می کنیم، این لیست همواره بروز می شود تا اطمینان کسب کنیم سایتی از قلم نیفتاده باشد.

  افزایش لینک

  تبلیغات مولتی مدیا و چند رسانه ای 

  استفاده از CD و DVD های تبلیغاتی امروزه بسیار مورد توجه مدیران قرار گرفته است. نسبت اطلاعات مبادله شده به هزینه در این روش بسیار کمتر از تبلیغات چاپی و سنتی است و از طرفی هم نتیجه کار بسیار زیباتر و جذاب تر خواهد بود. در روش چند رسانه ای تصاویر، فیلم یا انیمیشن به کمک متون تبلیغاتی می آیند تا تاثیر گذاری آنها را چند برابر کنند. تبلیغات چند رسانه ای بر اساس نوع نرم افزار به دسته های عمده زیر تقسیم می شوند:

  • انیمیشن فلش
  • فیلم تبلیغاتی
  • صفحات وب سایت
  •  اسلاید

  که هر یک از این روشها با توجه به نحوه ارائه برای هدف خاصی کاربرد دارند

  تبلیغات مولتی مدیا و چند رسانه ای

  تبلیغات در نیازمندی های اینترنتی  

  امروزه در بسیاری از موارد مصرف کنندگان برای کاهش در مصرف زمان و هزینه، قیمتها و کیفیتهای رقابتی را در اینترنت جستجو میکنند. برای استفاده از پتانسیل این بازار باید تبلیغات خود را در اینترنت نیز انتشار دهید. تبلیغات در نیازمندی ها نسبت به میزان پاسخگویی و هزینه صرف شده در مقایسه با روشهای مشابه نتیجه ای تا حدود 5 برابر دارد. در تبلیغات نیازمندیها آدرس سایت، خدمات، تولیدات و یا حتی بیوگرافی یک فرد در سایتهای مختلف تبلیغ می شود. با توجه به گسترش استفاده از نیازمندی های اینترنتی، اغلب این سایت ها محتوای زیادی را در خود گنجانده اند به همین سبب از امتیاز زیادی نیز در موتور های جستجو برخوردارند بنابراین تبلیغات در نیازمندی ها سبب نمایش آنها در صفحات اول و دوم لیست موتور های جستجو می شود. روش کار به این صورت است که ما لیستی از نیازمندی های اینترنتی فارسی زبان معتبر را جمع آوری کرده ایم (در حدود 100 سایت) که تبلیغات، طرح، پیشنهاد، فعالیت، خدمات، محصولات، اخبار، اطلاعیه ها و غیره در این سایت ها ثبت می کنیم، این تبلیغات به صورت تبلیغات رایگان ثبت می شود و از امکاناتی که سایت های نیازمندی در اختیارمان قرار می دهند اعم از متن، تصویر و لینک استفاده می کنیم، مدت اعتبار بین 2 ماه تا 5 سال متفاوت است اما ما تا 6 ماه آگهی ها را بروز رسانی می کنیم و ضمانت شش ماه برای نمایش آنها می دهیم.  برچسب: ،
  امتیاز:
   
  بازدید:

  + نوشته شده: ۲۰ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۹:۵۴ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)