دفتر تجارت الکترونیک ولقان دفتر تجارت الکترونیک ولقان .

دفتر تجارت الکترونیک ولقان

ایساتیس: چاپ روی اشیاء

ایساتیس: چاپ روی اشیاء
چاپ سیلک
چاپ تامپو
چاپ روی شیشه
چاپ روی پلاستیک
https://www.isatisprint.com


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۴۹:۲۰ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

فروشگاه سیار کارتن خالی و لوازم اسباب کشی در تهران

فروشگاه سیار کارتن خالی و لوازم بسته بندی و اسباب کشی در تمام نقاط تهران. تحویل درب منزل

22780703 و 22780700

09122239407

فروش آنلاین کارتن خالی و کارتن اسباب کشی در تهران
فروش کارتن خالی اسباب کشی و کارتن حمل (فریت) بار در تهران


برچسب: کارتن اسباب کشی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۰:۳۹ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

دستگاه ماینر چیست ؟ | از دستگاه های ماینر چه می دانید؟

دستگاه ماینر چیست ؟ | از دستگاه های ماینر چه می دانید؟
#دستگاه_ماینر دستگاه ماینر
https://www.zoomarz.com/miner/


برچسب: دستگاه ماینر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۳:۱۳ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

تجربه بسیار بد من از کلینیک (بیمارستان) دامپزشکی ایران زمین کرج

تجربه بسیار بد من از کلینیک (بیمارستان) دامپزشکی ایران زمین کرج
این تجربه بسیار دردناک من از مراجعه به کلینیک دامپزشکی ایران زمین کرج هست، عین همین متن به مراجع قضایی و نظام دامپزشکی کرج و رونوشت آن به نظام دامپزشکی کشور ارسال شده. امیدوارم با خوندن این مطلب به هر دکتر و هر کلینیکی به واسطه تبلیغاتشون اعتماد نکنید.
شرح ماجرای مرگ سگم در کلینیک دامپزشکی ایران زمین کرج:
روز سه شنبه 5 ام فروردین 1399 سگم را که دوماه قبل تشخیص سنگ مثانه داده شده بود به علت ادرار خونی و حرکت سنگ به داخل مجاری ادرار برای درمان به کلینیک مذکور بردم.
معاینه و تشخیص در کلینیک دامپزشکی ایران زمین کرج:
1. پزشک (معاینه و ویزیت) بعد از حدود یک ساعت تجمع حدود 15 نفر و طبیعتا 15 حیوان مختلف در یک اتاق 12 متری، بیمار را معاینه کرده و به رادیولوژی ارجاع داد.
2. بعد رادیولوژی انجام شد و برای تشخیص اندازه سنگ به سونوگرافی ارجاع داده شد.
3. نتیجه سونوگرافی - به گفته مسئول سونوگرافی - وجود 4 سنگ در مثانه را نشان میداد که بزرگترین آنها 4 میلیمتر بود.
روند درمان در کلینیک دامپزشکی ایران زمین کرج:
1. تقاضا کردم با توجه به سن سگ (9 سال) ابتدا روشی بجز عمل انجام شود که گفتند سنگ با این اندازه از سوند خارج نمیشود.
2. با دامپزشک خودش تماس گرفته و موضوع را گفتم. پیشنهاد داد بعد از مشخص شدن نوع سنگ، از طریق دارو شکسته شود، با پزشک کلینیک مطرح کردم و هزینه آزمایش ادرار را متقبل شدم.
3. مسئول آزمایشگاه علی رغم دریافت هزینه آزمایش، بدون انجام آزمایش ادرار اطلاع داد که راههای دیگر پاسخگو نیست و نیاز به عمل دارد و هزینه عمل 1.400.000 تومان است.
4. تکرار کردم که راهی بجز عمل وجود ندارد؟ گفتند نه ولی بعد از انجام عمل از سنگ نمونه برداری میکنیم تا رژیم غذایی مشخص کنیم. لذا هزینه آزمایش نمونه سنگ را نیز دریافت کردند.
5. رضایت نامه عمل را امضا کردم و حیوان را برای مراحل آماده سازی به اتاق عمل بردند.
6. بعد از چند دقیقه مسئول آزمایشگاه ابراز کرد سگ شما خون فعالی دارد و ممکن است بیماری کبدی یا مغز استخوان داشته باشد. عرض کردم عفونت مجاری ادراری دارد و دامپزشک کوتریموکسازول و فوروزوماید تجویز کرده، ممکن است اثرات این دارو یا عفونت باشد؟ بعد از تمسخر دامپزشک و داروهای تجویز شده، گفتن نیاز به آزمایش خون هست که هزینه دارد و هزینه آزمایش خون را فاکتور کردند.
مراحل عمل در کلینیک دامپزشکی ایران زمین کرج:
1. جراح (دکتر ایمانی) دقیقا دو دقیقه قبل از عمل وارد مجموعه شدند و گفتند من را از وسط اسباب کشی کشیدند اینجا.
(* بعد از شکایت مشخص شد ایشان حتی پروانه فعالیت هم ندارد *)
2. بدون دیدن عکس و سونوگرافی شروع به بیهوش کردن و سپس تراشیدن موهای محل برش کردند.
3. برگه آزمایش مقدماتی قبل از عمل، را به جراح نشان دادم و پرسیدم دکترها توضیح خوبی به من ندادند، این عمل خطرناک نباشد؟ که گفتند در این سن امری عادیست.
4. بجز میز استیلی که حیوان روی آن عمل میشد اتاق عمل بسیار کثیف بود.
5. مکرر درب اتاق عمل باز و بسته میشد و افراد گوناگون وارد میشدند حال و احوال میکردند یا خداحافظی (با توجه به زمان تغییر شیفت).
6. حراج دست تنها بود و خون و ادرار تمام اطراف شکم حیوان و میز جراحی را گرفته بود. نه ساکشن و نه تجهیزات بهداشتی برای پاکسازی.
7. هرزگاهی دکتری که همراه من تماشاچی عمل بود بدون رعایت اصول بهداشتی، وسایلی چون گاز در اختیار جراح قرار میداد و بعد از اتاق عمل خارج میشد و پس از ویزیت حیوانات دیگر دوباره برمیگشت.
8. جراح بعد از خارج کردن سنگ اول، از آنجا که نتیجه سونوگرافی و رادیولوژی را ندیده بود قصد اتمام جراحی را داشت که یاداوری کردم ما 4 سنگ در مثانه حیوان دیدیم. بعد از شستشو از طریق سوند و فشار آب، حدود 4 سنگ ریز دیگر نیز بیرون آمد.
9. با وجود اینکه برای آزمایش نمونه سنگ و تعیین رژیم غذایی هزینه دریافت کرده بودند. سنگ در حین عمل توسط بازدید کنندگان دور انداخته شد که دفعه اول با تذکر جراح مجددا روی میز گذاشتند اما بعدا دور انداخته شد.
10. جراح بعد از عمل یک رول دستمال توالت به من نشان داد و گفت حیوان را تمیز کن چون برای دو هفته نمیتواند حمام برود.
11. جراح در حین خروج از مرکز (تقریبا دو دقیقه بعد از عمل) روی راه پله گفتند شما مراقب حیوان باشید پزشک به زودی می آید. که هرگز پزشکی مراجعه نکرد.
روند ترخیص در کلینیک دامپزشکی ایران زمین کرج:
1. در حال تمیز کردن حیوان بودم که شروع به تکان خوردن و جیغ زدن کرد. میز جراحی کوچک بود و امکان کنترل سگ رو نداشتم. به سالن اومدم و با داد دکتر را صدا زدم که نهایتا پرستار آمد و گفتند عادیست و نگران نشوید داروی توهم زا به سگ داده شده برای بیهوشی.
2. سپس از من خواستند تا دو عدد پد تهیه کنم (با توجه به اینکه بدن حیوان و میز پر از خون و ادرار و استفراغ بود) تا ماشین کثیف نشود. از وی خواهش کردم حداقل سگ را برای چند ثانیه کنترل کند تا من بتوانم به فروشگاه کلینک – طبقه همکف - بروم.
3. هنگام تهیه پد، دکتر معالج و مسئول ازمایشگاه را بیرون از مجموعه دیدم که دور هم در حال سیگار کشیدن بودند رفتم و تقاضا کردم روند بهبودی را توضیح بدهند.
4. گفتند سگ شما هروقت سرش را به چپ و راست تکان داد میتوانید ببرید. در حالی که حدودا 5 دقیقه از عمل گذشته بود و سگ من نه تنها عکس العملی به صدای من نشان نمیداد بلکه فقط جیغ و دست و پا میزد.
5. علائم را با آنها درمیان گذاشتم و گفتند سگ را به محیط خانه ببرید محیط آشنا سبب بهبودی و هوشیاری خواهد شد و داروهایی که نوشته شده را بدهید.
6. داروها 5 نوع و شامل 20 قرص آنتی بیوتیک و 14 آمپول پنیسیلین و سفازولین بود.
7. سه نوع از دورها (مجموعا 14 عدد تزریقی) هستند. لذا سوال کردم که من قبلا سابقه تزریق زیر پوستی و از بالای گردن داشتم به همان صورت؟ گفتند نه، آنژیوکت گذاشتیم و از آنژیوکت باید به رگ تزریق شود. اضافه کردند که رانیتیدین شوک وارد میکند حتما رقیق کنید.
8. در همین لحظه پرستار یک نفر را به دنبال من فرستاد که سگتان به هوش آمده و بلع دارد. بیایید و ببریدش!
9. مبلغ کل: 2.050.000 تومان شد که قبل از عمل دریافت کردند و به عنوان تخفیف هنگام ترخیص یک عدد قلاده الیزابت و 2 عدد پد دادند.
علائم بعد از ترخیص سگم قبل از مرگ در بیمارستان دامپزشکی ایران زمین کرج:
1. تمام مدت جیغ و دست و پا میزد تا حدود نیم ساعت بعد که به منزل رسیدیم.
2. با اینکه جای گرمی برایش انتخاب کرده بودیم با این وجود به شدت میلرزید.
3. چندبار استفراغ غلیظ و زرد رنگی کرد.
4. تمام مدت نیم خیز و خیره به جلو بود.
5. بدون کنترل مدفوع از بدن حیوان خارج میشد.
6. با توجه به دستور پزشک، آنتی بیوتیک و رانیتیدین را از طریق آنژیوکت تزریق کردم.
7. حدود ساعت 11 ترخیص شده بود و حدود ساعت 12.15 دقیقه داروها را تهیه کرده و حدود ساعت 1 بامداد تزریق را انجام دادم.
8. حدود ساعت 3 شب حیوان کم کم خم شده و خوابید اما نفس های عمیقی میکشید شبیه اینکه از هوش برود و مجددا به هوش بیاید.
9. با کلینیک تماس گرفتیم و گفتند سریع حیوان را برسانید به مرکز که متاسفانه قبل از رسیدن به کلینیک دو نفس عمیق کشید و مرد.
سلب مسئولیت توسط دامپزشکان کلینیک دامپزشکی ایران زمین کرج:
1. دکتر شیفت شب پرسید چه شده است؟ گفتم بعد از عمل آمپولهایی که نوشتید رو تزریق کردم. گفتند خودت کشتیش حالا اوردیش اینجا؟ مگر ما ننوشیم که پنیسیلین به عضله تزریق شود؟ با گریه جسد حیوان را برداشته و مرکز رو ترک کردم.
2. به منزل مراجعه و نسخه را مجددا خواندم. هیچ کجا نوشته نشده بود عضلانی لذا مجددا به کلینیک مراجعه کردم و نسخه را نشان دادم همان پزشک شیفت شب مدعی شد که به جراح ربط دارد و نه به کلینیک ما، فردا صبح بیاید جراح را صدا بزنیم صحبت کنید. اصرار کردم که همین الان با ایشان تماس بگیرید یا جراح یا مدیر مرکز، که گفتند "اقا سگه دیگه مرده، حالا هرکی مقصره".
3. روز بعد تماس گرفتم و جلسه ای تشکیل شد و مدعی شدند سگ شما قبل از عمل هم مشکل داشت و سنش هم بالا بود، برگه ای برای اثبات این موضوع دادند که در مشاوره با دامپزشکان دیگر متوجه شدم سگی که عفونت مجاری ادرار دارد و دارو دریافت میکند بسیار عادیست نتیجه ی آزمایش خون این اعداد باشند و اصلا در این شرایط گرفتن آزمایش خون بی فایده است.
4. گفتند خارج از مجموعه بوده و به ما مربوط نمیشود. عرض کردم پزشک معالج ترخیص کرده است نه من. که مدعی شدند با رضایت خودتان از مجموعه خارج کردید. تقاضای رضایت نامه کردم که گفتند بخاطر شخصیتتان از شما رضایت کتبی نگرفتیم!
5. به اصرار پدرم که گفتند شاید بیماری دیگری داشته و این مرگ برایش راحتتر بوده به کلینیک رفتیم و درخواست آزمایشات و رادیولوژی و سونوگرافی حیوان را کردیم. آزمایش ادرار وجود نداشت، آزمایش نمونه سنگ وجود نداشت، آزمایش خون با تاخیر آماده شد.
6. تقاضای فاکتور کردیم و دیدیم اقلام فاکتور و حتی مبلغ پرداختی با مبلغی که کارت کشیده شده و خدماتی که انجام شده مغایرت دارد. مبلغ 95 هزار تومان اختلاف حساب نقدا پرداخت کردند.
7. طی جلسه یکی از پزشکان گفتند نیازی نبود شما پنیسیلین بزنید جراح تزریق کرده بود. بعد از چند دقیقه دکتری که همراه من در اتاق عمل بود وارد شد و گفت من خودم تزریق کردم مگر ندیدی؟ لذا همزمان دو نفر مدعی شدند که پنیسیلین بعد از عمل را تزریق کرده اند.
8. بخاطر مغایرت در آزمایشات انجام شده و گفته های مسئولان کلینیک، جلسه را ترک کردیم. مجموعا 4 بار حضوری و 3 بار تلفنی با کلینیک تماس داشتیم که هربار شخص متفاوتی را مدیر و مسئول کلینیک معرفی کردند.
9. بعد از چند ساعت 360 هزار تومان به حساب واریز کردند و گفتند هزینه کارهایی که انجام نشده است را پرداخت کرده ایم که به عنوان مدرک نگهداشتم.
عناوین شکایت من از کلینیک دامپزشکی ایران زمین کرج:
علی رغم اینکه تمام دامپزشکانی که مورد مشورت قرار گرفتند صریحا تاکید کردند تزریق 6.3.3 در رگ سبب مرگ آنی میشود و نه با تاخیر 2 ساعته و در شمارش داروها هم آمپول 6.3.3 کم نشده بود، متاسفانه هیچ مدرکی مبنی براینکه چه آمپولی تزریق شده ندارم و مسئولان کلینیک روی این موضوع تاکید میکنند. لذا شکایت خود را از این کلینیک به موارد زیر کاهش میدهم:
1. انجام نشدن آزمایشات ضروری ادرار قبل از انتخاب شیوه درمان با وجود دریافت هزینه.
2. دریافت هزینه بابت آزمایش خون در شرایطی که حیوان دارای عفونت و درحال درمان دارویی بوده است و با کمال تعجب انجام نشدن آزمایش تا دو روز بعد از مرگ حیوان.
3. دریافت هزینه بابت آزمایش سنگ و دور انداختن نمونه سنگ بعد از جراحی.
4. عدم هماهنگی با جراح و استفاده نکردن از نتایج سونوگرافی و رادیولوژی در جراحی.
5. انجام جراحی زمانی که "به گفته خودشان خطرناک بوده" برای حیوان درصورتی که گزینه های دیگر وجود داشت و مهمتر از آن عدم اطلاع رسانی از خطرناک بودن جراحی تا دو روز بعد از مرگ حیوان.
6. استفاده از جراح پورسانتی/ساعتی به گونه ای که دو دقیقه قبل از عمل حاضر شود و دو دقیقه بعد از عمل مجموعه را ترک کند. حتی دستگاهها هم توسط بنده از حیوان جدا شدند.
7. عدم قبول مسئولیت رسیدگی به شرایط حیوان حداقل تا به هوش آمدن کامل حیوان بعد از جراحی توسط کلینک و انداختن آن به گردن جراح و صاحب حیوان.
8. عدم وجود امکانات لازم برای جراحی در اتاق عمل به عنوان مثال نبود دستگاه ساکشن و استفاده از دستمال رولی توالت برای پاک کردن خون و ادرار از شکم حیوان و میز جراحی.
9. باز و بسته شدن و ورود و خروج افراد مختلف به اتاق عمل حین جراحی و عدم رعایت بهداشت.
10. استفاده از پزشک ویزت به عنوان دستیار که منجربه خروج مداوم وی به جهت ویزیت سایر حیوانات میشد و ورود مجدد بدون حتی استفاده از لباس مخصوص و رعایت اصول بهداشتی میشد.
11. تحویل حیوان چند دقیقه بعد از جراحی به صورت نیمه هوشیار و آغشته به خون و ادرار و استفراغ.
12. عدم ویزیت دقیق حیوان بعد از جراحی توسط جراح و یا حتی پزشکان کلینیک.
13. عدم توضیح دقیق مراحل بهبودی، نحوه نگهداری و مراجعات بعدی به صاحب حیوان.
14. تجویز 15 آمپول آنتی بیوتیک قوی و 20 قرص آنتی بیوتیک فقط برای سه روز برای یک جراحی روتین جهت پوشش مشکلات بهداشتی و کمبودهای اتاق عمل و جراحی.
15. ناهماهنگی بین جراح و مسئول سونوگرافی و رادیولوژی که ناشی از عجله جراح و استفاده از جراح پورسانتی/ساعتی است.
16. ناهماهنگی بین جراح و مسئول آزمایشگاه که ناشی از عجله جراح و استفاده از جراح پورسانتی/ساعتی است.
17. عدم قبول مسئولیت جراحی تا قبل از هوشیاری کامل و تست سلامت حیوان.
18. عدم ارائه رضایت نامه با توجه به ادعای اینکه با رضایت بنده، روند درمان ناقص مانده است.
و در ادامه:
19. پذیرش و معطل کردن بیش از دو ساعت 15 حیوان طبیعتا مریض و صاحب حیوان در اتاق 12 متری بدون تهویه مناسب در شرایط کرونا و درصورتی که کلینیک در بهترین حالت امکان پذیرش حدود 5 نفر درساعت را دارد.
20. پذیرش برای کلینیک، آرایشگاه، پت شاپ، اتاق عمل، رادیولوژی، سونوگرافی و ریکاوری و چند قسمت دیگر در فضای 60 متری زیر زمین بدون وجود امکانات اولیه بهداشتی و حتی تهویه.
21. استفاده از عنوان 24 ساعته درصورتی که کلینیک شبها فاقد افراد متخصص و امکانات میباشد. مسلما برای تزریق واکسن یا قرص نیمه شب به کلینیک مراجعه نمیکنند و باید حادثه ای اتفاق افتاده باشد که نیاز به توان و دانش بالا دارد.
22. پذیرش جراحی بدون وجود جراح ثابت و حتی اتاق عمل و امکانات مناسب. استفاده از اتاق زیرپله، تهویه صنعتی و پنکه، جراح پورسانتی/ساعتی،
و بسیاری موارد دیگر که رسیدگی به این موارد، تغییر در وضعیت زندگی من و حیوان تلف شده ندارد اما باتوجه به تبلیغات گسترده ای که این کلینیک با توجه به مجوزهایی که صادر شده انجام داده است اعم از آمبولانس حیوانات، شیفت شبانه روزی، اتاق عمل مجهز و ... بدیونسیله تقضا دارم در خصوص روند درمان حیوان خانگی اینجانب و وضعیت بهداشتی و امکانات کلینیک مذکور بخصوص بخش جراحی - به تشخیص مقام محترم مسئول – رسیدگی شود تا حیوان دیگری تلف نشود و خانواده ای عزادار نباشند.

با تشکر
ولقان حسینی


برچسب: تجربه بسیار بد من از کلینیک (بیمارستان) دامپزشکی ایران زمین کرج،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۲۵:۴۲ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

استفاده از حفاظ فلزی و حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ درب آکاردئونی و تامین امنیت

استفاده از حفاظ فلزی و حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ درب آکاردئونی و تامین امنیت

شاید به هنگام شنیدن توصیه هایی از افراد مختلف برای استفاده از حفاظ پنجره یا حفاظ فلزی و یا انواع حفاظ ها این سوال در ذهنتان پیش آید که استفاده از حفاظ پنجره چه اهمیت وضرورتی دارد؟

 

اهمیت استفاده از حفاظ پنجره

اگر فرزند کم سن و سالی در خانه دارید یا اصلا فرزند کوچکی ندارید اما به هنگام آمدن افراد خردسال به منزل نگران بازیگوشی های آنها جلوی پنجره های در ارتفاع کم هستید استفاده از حفاظ پنجره می تواند خیال شما را از این بابت آسوده نماید.

 

حفاظ پنجره

 

اهمیت استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره علاوه بر حفظ امنیت جانی افراد در برابر سقوط، از منزل شما در برابر سارقان نیز محافظ می کند، با وجود حفاظ پنجره، سارقان قادر به ورود به منزل از طریق پنجره ها نخواهند بود.

همچنین برخی افراد نیز حفاظ پنجره را برای شکل و ظاهر زیبایی که به ساختمان می دهد استفاده می کنند. حفاظ های شیک و مدرن ظاهر ساختمان را بسیار لوکس و زیباتر جلوه می کنند.

 

حفاظ پنجره بیرونی و داخلی

حفاظ پنجره بیرونی که گفته شد می تواند از یک ساختمان ساده و معمولی، یک ساختمان شکیل و زیبا بسازد، ممکن است مورد پسند و سلیقه برخی افراد نباشد و از نظر آنها، شکل و ظاهر ساختمان را تحت تاثیر سو قرار دهد. این افراد نیز نباید نگران سقوط کودکان از پنجره و یا ورود سارق به منزل شان باشند، آنها می توانند از حفاظ پنجره داخلی استفاده کنند این حفاظ ها از داخل نصب می شوند و نمای بیرونی ساختمان را دچار تغییر و تحول نمی کنند. حفاظ هایی که از داخل نصب می شوند اندازه گیری متفاوتی از حفاظ های خارجی دارند، حفاظ های داخلی را باید به هنگام ساخت به اندازه چارچوب داخلی پنجره تولید کرد.

سوالی که در مورد نصب حفاظ پنجره داخلی پیش می آید درمورد نحوه تمیز کردن پنجره است. دقت داشته باشید که حفاظ های داخلی ثابت نیستند و با توجه به اینکه از طریق لولا متصل می شوند می توان به راحتی آنها را باز و بسته کرد و به نظافت و تمیز کردن شیشه پنجره ها اقدام نمود.

چه در مورد حفاظ های داخلی چه حفاظ های بیرونی، بایستی نهایت دقت در طراحی صورت گیرد تا حفاظ مانع از عبور نور به داخل منزل نشود، حفاظ پنجره با تراکم بالا ممکن است باعث عدم رسیدن نور مناسب به داخل ساختمان شود.

 

ایمنی شیشه ها با استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره ایمنی شیشه ها را نیز تضمین می کند. از قدیم الایام به یاد دارید که برخورد توپ بچه هایی که در کوچه ها مشغول بازی بودند همواره تهدیدی برای شیشه پنجره ها محسوب می شد. هرچند که امروزه دیگر این شیوه تفریح علاقمندان خود را از دست داده و بیشتر کودکان و نوجوانان اکثر اوقات خود را در منزل یا بدور از اجتماعات می گذرانند اما برخورد هر شی یا پرتابه دیگری می تواند سبب ایجاد خسارت در مورد شیشه های پنجره ها شود.

 

ایمنی شیشه ها با استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره که حفاظ فلزی است عموما از جنس فلزاتی چون آلومینیوم و آهن ساخته می شود و قیمت آن علاوه بر جنس، تحت تاثیر عوامل مختلفی چون نوع طراحی، میزان فلز به کار رفته در حفاظ پنجره و غیره است.

 

امنیت بیشتر منزل با استفاده از حفاظ شاخ گوزنی

علاوه بر استفاده از حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزنی ترفند دیگری برای محافظت از منزل در برابر سارقان است. همچنین حفاظ شاخ گوزنی نیز باعث ابهت بیشتر ساختمان و داشتن ظاهر و نمایی لوکس در آن می شود. نیروهای امنیتی و اجتماعی نیز استفاده از حفاظ های شاخ گوزنی، بوته ای و ... را برای حفظ امنیت در ساختمان تایید کرده و توصیه می کنند.

 

امنیت بیشتر منزل با استفاده از حفاظ شاخ گوزنی

همانطور که می دانید امروزه افراد از ابزار و وسایل زیادی برای محافظت از منزل در برابر متجاوزان به اموال استفاده می کنند. برخی بدین منظور منزل را مجهز به دزدگیر می کنند برخی دیگر از دوربین های مداربسته در داخل و اطراف منزل استفاده می کنند و ... بیشتر این شیوه ها هزینه بالایی را در پی دارند و شاید به همان اندازه نیز کارایی نداشته باشند و با قطع سیمی از کار بیفتند، نصب آنها نیز مشکل بوده و نیاز به سرویس و نگهداری مداوم دارند. در این بین استفاده از حفاظ پنجره و حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوارها روش مناسبی است که در حین حفظ امنیت منزل نیاز به مراقبت پس از نصب ندارد و وظیفه محافظت از ساختمان را به نحو احسنت انجام می دهد.

حفاظ شاخ گوزنی در حال حاضر یکی از حفاظ های بسیار مورد پسند و استقبال در جامعه است که همانطور که شاخ گوزن راهی برای ایمنی این حیوان مهیا می سازد استفاده از حفاظ شاخ گوزنی نیز راهکار مناسبی برای حفاظت از ساختمان و ایمنی بیشتر آن است.

 

حفاظ شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ درب آکاردئونی

حال که در مورد حفاظ پنجره و حفاظ شاخ گوزنی و انواع حفاظ روی دیوار ی صحبت کردیم شاید با خود بگویید که راهکار پیشنهادی ما برای جلوگیری از ورود افراد ناخواسته و سارقان از طریق درب به داخل منازل چیست؟ حفاظ درب آکاردئونی بهترین گزینه برای این منظور می باشد. حفاظ درب آکاردئونی را شاید در بیشتر آپارتمانها دیده باشید. واحدهای آپارتمانی با استفاده از این حفاظ امنیت واحد خود را تامین می کنند.

 

حفاظ فلزی

نرده فلزی چیست؟ زمانی که می گوییم نرده فلزی در واقع منظور این است که این نوع حفاظ ها از جنس آهن هستند. به همین دلیل هم اغلب به آن ها نرده فلزی گفته می شود اما حفاظ دیوار و حفاظ پنجره نیز از جمله دیگر اسم هایی است که به نرده فلزی نسبت می دهند. شاید تصور شما از این نوع حفاظ ها این است که یک تکه آهن که به یک شکل خاصی طراحی شده است روی دیوار و یا پنجره خانه شما قرار خواهد گرفت اما اینطور نیست و در واقع زمانی که شما از این حفاظ ها استفاده می کنید می توانید آن ها را با اشکال مشخصی برای استفاده انتخاب کنید که زیبایی نمای ساختمان شما را نیز حفظ خواهند کرد.

 

حفاظ فلزی

 

حفاظ درب آکاردئونی

البته استفاده از حفاظ درب آکاردئونی محدود به استفاده در آپارتمان ها و درب های منازل نیست و از آن می توان برای محافظت در درب های انبارها، مغازه ها و غیره نیز استفاده کرد. حفاظ درب آکاردئونی فضای زیادی را نیز اشغال نمی کند و محوطه سالن و راه پله های شما را مخلل نمی نماید.

عوام، بیشتر حفاظ درب آکاردئونی را با نام هایی چون درب کشویی و درب کرکره ای می شناسند. این حفاظ تاشو حداقل مکان را اشغال کرده و حداکثر امنیت را برای منزل شما فراهم می آورد.

حفاظ های درب آکاردئونی (آکاردئونی اشاره به ساز آکاردئون دارد که برای ساختن و طراحی این حفاظ از آن الهام گرفته شده است) با اینکه یک حفاظ فلزی هستند اما وزن کمی دارند و به راحتی با دست باز و بسته می شوند. برای راحتی بیشتر افراد امکان اتصال ریموت به این حفاظ ها نیز فراهم شده و از این رو زحمت باز و بسته شدن آنها با دست را نیز از بین می برد. استفاده از حفاظ درب آکاردئونی در پارکینگ ها نیز مزایای زیادی می تواند داشته باشد چرا که سنگینی درب های متداول به عنوان درب پارکینگ را ندارد و امکان استفاده از ریموت برای آن نیز وجود دارد.

 

استفاده از حفاظ درب آکاردئونی در آپارتمانها

همانطور که می دانید زندگی شهری امروز و افزایش روزافزون جمعیت اینگونه طلبیده است که افراد در آپارتمان ها و برج های آسمان خراش زندگی کنند. برجهایی که شاید بیش از صدها خانوار در آن روزانه رفت و آمد می کنند و پس از عمری زندگی در یک ساختمان هنوز همدیگر را نمی شناسند. همچنین برای تامین مخارج زندگی و مسئله رواج استقلال مالی زنان، امروزه بیشتر منازل و واحدهای آپارتمانی در طول روز خالی هستند و این امر افزایش سرقت و دزدی را در بیشتر شهرها موجب شده است. برای این منظور است که گفته می شود به کارگیری حفاظ درب آکاردئونی می تواند خیال شما را از بابت امنیت منزل به هنگام ترک آن آسوده نماید.

آنچه که گفته شد بیشتر از جهت ارائه یک راهکار برای حفاظت از منزل، اموال و کالاها در برابر افراد متجاوز دارای اهمیت است و محصولات معرفی شده از حفاظ پنجره و حفاظ درب آکاردئونی گرفته تا حفاظ شاخ گوزنی روی دیوارها می توانند این امنیت را برای شما، خانواده و اموالتان تامین کنند.

 

منبع ahaniranian.com


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۱۸:۴۸ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

معرفی 101 کتاب برتر دنیا – 101 کتابی که باید بخوانید

معرفی 101 کتاب برتر دنیا – 101 کتابی که باید بخوانید
قمارباز – داستایفسکی
 جنایت و مکافات - داستایفسکی
 برادران کارامازوف
جنگ و صلح - تولستوی
 مرگ ایوان ایلیچچ
مرشد و مارگاریتا
پدران و پسران ترگنیف
وقتی نیچه گریست
مادام کاملیا
یک روز دیگر
بارون درخت نشین
مسخ - کافکا
جز از کل
ریگ روان
انسان خردمند
در جستجوی زمان از دست رفته
زوربای یونانی
نام من سرخ - پاموک
هزار خورشید تابان
بادبادک باز
کوری - سارماگو
باباگوریو
۱۹۸۴ - اورول
قلعه حیوانات
سرود کریسمس
خشم و هیاهو
 لبه تیغ
وزارت ترس
 کمدی الهی
 ژه - بوبن
 دوست بازیافته
مارتین ایدن
 مرگ قسطی
 طبل حلبی
پرندگان خارزار
دایی جان ناپلئون
 شوهر آهو خانم
 کلیدر - دولت آبادی
 جای خالی سلوچ
چشمهایش - بزرگ علوی
یک عاشقانه آرام
قهوه سرد آقای نویسنده
 تصرف عدوانی
 شما که غریبه نیستید
سال بلوا
سمفونی مردگان
دمیان
شازده کوچولو
یک درخت
غول مدفون/ کازئو ایشی گورو
کیمیاگر
اتحادیه ابلهان
طاعون/ آلبر کامو
ارباب و بنده / تولستوی
نیایش چرنوبیل/ سوتلانا الکسیویچ
 قصر/ فرانتس کافکا
همه می میرند/ سیمون دوبووار
شیاطین/ داستایفسکی
دنیای قشنگ نو/ آلدوس هاکسلی
نفوس مرده/ نیکلای گوگول
برفک/ دان دلیلو
جنگ چهره ی زنانه ندارد/ سوتلانا الکسیویچ
کافکا در کرانه/ هاروکی موراکامی
سوکورو تازاکی/ هاروکی موراکامی
طریق بسمل شدن/ محمود دولت آبادی
قیدار / رضا امیرخانی
هنر خوب زندگی کردن/ رودلف دوبلی
درخت انجیر معابد / احمد محمود
 شاگرد قصاب/ پاتریک مک کیب
همزاد/ داستایفسکی
کالیگولا/ آلبر کامو
سوتفاهم/ آلبر کامو
در انتظار گودو/ساموئل بکت
فاوست/ گوته
اتللو/ شکسپیر
روی ماه خداوند رو ببوس/ مصطفی مستور
بیگانه/ آلبر کامو
دیوانه/ جبران خلیل جبران
ایران بین دو انقلاب
تاریخ ایران مدرن
چنین گفت ابن عربی
تاریخ اندیشه سیاسی در غرب
آسیا در برار غرب
سرگذشت فسفه
دختر استالین
رهبر عزیز
روح گریان من
چنین گفت زرتشت
ژن
سفرنامه شاردن
بی دولتی، دولت و آرمانشهر
دولت و جامعه در ایران
جنگ های صلیبی
منم تیمور جهانگشا
تاریخ ملل
بازی در نقش خدا
آرامش
شش الگوی تفکر
هنر خودشناسی
درباب حکمت زندگی
نظام اشیا

تلفن تماس: 56359060 (021)

دفتر مرکزی: تهران، اسلامشهر، ابتدای خیابان امام محمد باقر، مجتمع اداری و تجاری کوثر، طبقه همکف، واحد ۳۵. فروشگاه اینترنتی کتاب – کتابانه خانه کتاب اسلامشهر – کتابفروشی اسلامشهر

فروشگاه اینترنتی کتاب – کتابانه


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۳:۴۳ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

اعطای تسهیلات مالی و سرمایه گذاری در پروژه های تولیدی و ساختمانی

اعطای تسهیلات مالی و سرمایه گذاری در پروژه های تولیدی و ساختمانی
02122858032
09123493557
اعطای تسهیلات مالی و سرمایه گذاری در پروژه های پالایشگاهی و پتروشیمی، صنعتی، تولیدی، گردشگری و ساختمانی و سایر پروژهای تولیدی و اقتصادی.
مبلغ تسهیلات از 200-2000 میلیارد تومان که به یکی از سه روش به متقاضیان اعطاء میشود.

روش اول: اعطای وام جهت پروژه های تولیدی، صنعتی و ساختمانی (F)
روش دوم: تامین مالی و اجرای پروژه های تولیدی، صنعتی و ساختمانی (EPCF)
روش سوم: مشارکت در ساخت
- باز پرداخت تا 10 سال و امکان تا 3 سال تنفس در پرداخت
- سود سالانه 8-12
- تضمین ملکی 120%تسهیلات اعطایی اعم از تهران و شهرستانها
02122858032
09123493557


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۳:۰۶ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

معتبرترین پخش پلاستیک در تهران

معتبرترین پخش پلاستیک در تهران

پخش پلاستیک آریا با نزدیک به ربع قرن تجربه در زمینه فروش و تولید محصولات پلاستیکی آشپزخانه ، قطعات باغبانی و ساختمانی ، ظروف یکبار مصرف مانند لیوان پلاستیکی ، سفره پلاستیکی و کاغذی ، انواع ظروف ، کیسه فریزر و کیسه زباله کیلویی و دیگر محصولات ساختمانی توانسته به یکی از بزرگترین و معتبرترین پخش های پلاستیک شرق تهران تبدیل شود و در طی سالیان فعالیت درخشان خود توانسته رضایت بسیاری از مشتریان خود را جلب و گامی بزرگ در عرصه صادرات و واردات قطعات و محصولات پلاستیکی آشپزخانه ، باغبانی و ساختمانی بردارد.

تیم پخش آریا با شناخت نیاز بازار و مشتریان خود توانسته بهترین و با کیفیت ترین محصولات مورد نیاز افراد را با نازلترین قیمت تهیه و در اختیار مشتریان عزیز خود قرار دهد و همواره به پاس این خوش خدمتی نظاره گر رضایت مشتریان خود بوده است.

شما عزیزان نیز می توانید جهت پیوستن به جمع بزرگ مشتریان مجموعه آریا و دریافت خدمات این مجموعه به عنوان معتبرترین پخش پلاستیک در تهران به سایت https://www.pakhshariyaa.com  مراجعه و یا با شماره های 09128063394 - 09125975075  تماس حاصل فرمایید و همه روزه از ساعت ۸ الهی ۱۷ با مشاورین ما در مجموع در ارتباط باشید.

فروش محصولات متنوع در دسته بندی های کامل نظیر اجناس لوکس ، حراجی ۵۰۰۰ فروش ، اجناس ۱۰۰۰۰ فروش ، استیل  ، بلور ، سفال ، ظروف یکبار مصرف و ... باعث افزایش دامنه فعالیت و فروش ما شده و همین امر سبب گشته تا بتوانیم پاسخگوی نیازهای متنوع تک تک مشتریان خود باشید. همچنین به دلیل گسترش فعالیت مجموعه در زمینه تولید و واردات صادرات توانستیم سبد کالایی بسیار کامل و متنوعی را برای شما عزیزان فراهم کنیم.

توجه داشته باشید که فعالیت پخش آریا تنها به تهران محدود نمی‌شود و شما عزیزان از جای جای کشور عزیزمان ایران می توانید با تماس به مشاورین ما در مجموعه آریا و یا مراجعه به سایت و شبکه های اجتماعی این مجموعه از قبیل اینستاگرام و تلگرام پخش آریا از محصولات ما دیدن نمایید و بعد از ثبت سفارش خود در کمترین زمان ممکن سفارش خود را تحویل بگیرید .

علاوه بر فعالیت مجموعه در داخل ایران ما توانستیم محصولات با کیفیت خود را به کشورهای همسایه ایران عزیزمان صادر کنیم و پاسخگوی نیاز مشتریان خود در کشورهایی نظیر عراق ، ترکیه ، ارمنستان ، گرجستان ، افغانستان و ... باشیم.

افتخاراین مجموعه این است که تمامی اجناس تولیدی و محصولاتی را که به فروش می رساند از مواد پلاستیکی درجه یک و بهداشتی موجود در بازار تهیه شده اند و محصولاتی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند که هیچ گونه مواد کهنه و بازیافتی در آن ها به کار گرفته نشده است. تمامی محصولات موجود در این مجموعه  در ترکیب رنگ و تنوع رنگی کامل ارائه شده و این اجازه را به مصرف کننده عزیز داده ایم تا بتواند از تنوع رنگی بالای محصولات ما استفاده نمایند.

همچنین این مجموعه علاوه بر تولید محصولات پلاستیکی و فروش دیگر محصولات خود ، با کمال میل و اشتیاق آماده همکاری با تولیدکنندگان محترمی خواهد بود که تمایل داشته اند محصول با کیفیت خود را با قیمت مناسب و عرف بازار به مصرف کنندگان عرضه نمایند و گامی در جهت رفع نیاز مشتریان و مصرف کنندگان بر دارند.

شما عزیزان می توانید از طریق تماس با مجموعه بخش پلاستیک آریا به صورت رایگان از  مشاوره ما بهره مند شده و حتی به صورت تلفنی و غیرحضوری سفارش خود را ثبت نمایید.علاوه بر آن می توانید همه روزه با مراجعه به پخش پلاستیک آریا به آدرس : تهران ،خاوران ، اتوبان امام رضا ورودی خاورشهر سوله 20 ، از نمایشگاه ما دیدن نمایید. ما متعهد می‌شویم که در کمترین زمان ممکن سفارش ثبت شده شما را در نهایت سلامت برای شما ارسال کنیم.

امیدواریم با کسب رضایت شما مشتریان عزیز  گامی بزرگ در زمینه فروش محصولات پلاستیکی برداریم و بتوانیم روز به روز به درجات بالاتری در زمینه خدمت رسانی به شما عزیزان برسیم.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۱۸:۳۴ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

در تهران از کجا کارتن بخرم؟

در تهران از کجا کارتن بخرم؟
 

خیلی زود باید اثاث کشی کنم و نیاز به کارتن چند لایه و محکم برای اسباب کشی دارم که خودشون هم ارسال داشته باشن در تهران. آیا میدونید کارتن خالی رو از کجا میشه خرید؟

خودم اینا رو پیدا کردم اما نمیدونم تو شرایط فعلی تهران و کرونا آیا ارسال کارتن دارن یا نه.

·       کارتن اسباب کشی و فریت بار -> https://www.cartonmohammad.com/

·       فروشگاه کارتن خالی -> https://www.cartonkhali.com/

و این شماره تلفن ها:

·       تلفن: 02122780703

·       تلفن: 02122780700

·       همراه: 09122239407

شما هم اگر سراغ دارید یا راه حل بهتری دارید معرفی کنید اگر کسی مثل من اسباب کشی داشت و نیاز به کارتن خالی تو تهران یا بقیه شهرها بتونن مشکلشون رو حل کنن. داستانی شده این کرونا و اسباب کشی تو این شرایط.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۴۱:۱۶ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

نویزگیر امواج موبایل و کامپیوتر

نویزگیر امواج موبایل و کامپیوتر
کلین فون – محافظ امواج مضر موبایل
گسترش روز افزون استفاده از تلفن همراه به مانند هر پدیده دیگری با مزایا و معایبی همراه است، که توجه به این موارد برای حفظ سلامتی انسان ضروری بنظر میرسد. تاثیرات شناخته شده امواج الکترومغناطیسی به دو طریق به انسان منتقل میشوند: گرمایی و حرارتی، بیولوژیکی.

سرطان، تومور، میگرن و سقط جنین تنها بخشی از عوارض ناشی از امواج الکترومغناطیسی میباشند. اما زندگی در کنار کفش دوزک کوچک جادوئی، میتواند تمام دغدغه‌ها و نگرانیها را به آسودگی حل نماید.

کلین فون، محصول جدیدی است، ساخت کشور کره جنوبی و از نوعی سرامیک خاص که با موادی ویژه مخلوط و در کوره های مخصوص حرارت داده شده است که درنتیجه این فرآیند خاصیت جذب و دفع ۵۰ تا ۹۰ درصد امواج مضر الکترومغناطیسی را پیدا نموده است.

پس از جذب امواج الکترومغناطیسی مضر ساطع شده از تلفن همراه در کشورهای ایالات متحده آمریکا، مکزیک، انگلستان، پرو، سوئد، سنگاپور، اسپانیا، تایلند، روسیه، چین، ترکیه، هند، ژاپن، آقریقای جنوبی،اکنون کلین فون در ایران میباشد. تاییدشده توسط: دانشگاه Utah در آمریکا،انستیتو تحقیقاتی Oakfield در انگلستان، دانشگاه Milano در ایتالیا، دانشگاه Lille در فرانسه، انستیتو تحقیقات ملی CNAL در چین قرار گرفته است.

نحوه استفاده از کلین فون – محافظ امواج مضر موبایل

نصب و استفاده از کلین فون بسیارآسان میباشد. ابتدا پوشش حفاظتی آنرا از پشت آن بردارید و سپس آنرا به گوشی تلفن همراهتان متصل نمایید. آزمایشات ما نشان داده اند که جهت کسب حداکثر بهره و فایده ازکلین فون لازم است تا آنرا به یکی از محل های مشخص شده در تصاویر متصل نمایید. در گوشی هایی که دارای آنتن داخلی هستند کلین فون میبایست در بالای گوشی تلفن همراه ( مطابق شکل) قرار داده شود و به آنجا متصل گردد و حدود ۳۰ ثانیه نیز فشار داده شود.

خرید کلین فون – محافظ امواج مضر موبایل


کلین کام – محافظ امواج مضر مانیتور و تلوزیون
گسترش روزافزون استفاده از وسائل الکترونیکی نظیر تلوزیون و کامپیوتر و غیره به همراه هر پدیده دیگری با مزایا و معایبی همراه است که توجه به این موارد برای حفظ سلامتی انسان ضروری بنظرمیرسد. تاثیرات شناخته شده امواج الکترو مغناطیسی از دو طریق به انسان منتقل میشوند: گرمایی و حرارتی، بیولوژیکی.

در حالیکه تاثیرات گرمایی خودش را در تولید حرارت آشکار میکند، تاثیرات غیرگرمایی و بیولوژیکی هنوز بطور کامل شناخته نشده اند، اما گفته شده است که اثر مستقیم بر روی DNA و آنزیمهای بدن و مکانیسم ایمنی آن در برابر بیماریها و دیگرعملکردهای سلولی و اندامی بدن بخصوص برای خانمهای باردار و برروی جنین دارند. سرطان، تومور، میگرن و سقط جنین تنها بخشی ازعوارض ناشی از امواج الکترومغناطیسی میباشند اما زندگی در کنار کفش دوزک جادوئی، دیگر هرنگرانی را از بین میبرد.

پس از جذب امواج الکترومغناطیسی مضر ساطع شده از وسائل الکترونیکی نظیر تلوزیون، کامپیوتر و … در کشورهای ایالات متحده آمریکا، مکزیک، انگلستان، پرو، سوئد، سنگاپور، اسپانیا، تایلند، روسیه، چین، ترکیه، هند، ژاپن و آقریقای جنوبی، اکنون کلین کام در ایران میباشد.

کلین کام مجصولی جدید است، ساخت کشور کره جنوبی و از نوعی سرامیک خاص که با موادی ویژه مخلوط و در کوره های مخصوص حرارت داده شده است و در نتیجه این فرآیند، خاصیت جذب و دفع ۵۰ تا ۹۰ درصد امواج الکترومغناطیسی مضر را پیدا نموده است. ت

نحوه استفاده از کلین فون – محافظ امواج مضر مانیتور و تلوزیون

طی آزمایشات جذب که در کشور آلمان در نوامبر سال ۱۹۹۸ در انستیتو (IMST) توسط دکتر میر انجام شد، کلین کام بعنوان یک محصول جدیدی که قابلیت کم نمودن قدرت امواج الکترومغناطیسی بخصوص (ریزموجها) را دارد، مورد تایید قرار گرفت. قدرت تاثیر کلین کام در کاهش قدرت امواج الکترومغناطیسی از میزان ۲۳% تا ۷۰% در هنگام اتصال به یک دستگاه تلوزیون و از ۱۸% تا ۵۳% در هنگام بکارگیری آن با مانیتور یک کامپیوتر میباشد. لذا بنابراین، توصیه میشود که کلین کام را در طرف پشتی بدنه تلوزیون ویا VDU همانگونه که در شکلهای ۱ و ۲ نشان داده شده، قرار دهید. مشخص شده که بیشترین میزان انتشار امواج الکترومغناطیسی از قسمت پشتی تلوزیون و VDU ها ست تا در قسمت صفحه نمایش آنها درجلو.

اطلاعات بیشتر درخصوص اثرات امواج مضرر موبایل روی انسان از ویکی پدیا

خرید کلین کام – محافظ امواج مضر مانیتور و تلوزیون

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۲:۵۴ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)