دفتر تجارت الکترونیک ولقان دفتر تجارت الکترونیک ولقان .

دفتر تجارت الکترونیک ولقان

کلاس آموزش فست فود

تازه‌ها:

کلاس آموزش فست فود

راه اندازی فست فود IRANHFC

راه اندازی فست فود

گروه تخصصی فروش تجهیزات فست فود و راه اندازی فست فود حسینی (IRANHFC) با ارائه خدمات نوین در جهت توسعه صنعت فست فود و غذای سالم بر پایه دانش آکادمیک و سالها تجربه در مشاوره، تجهیز و راه اندازی پروژه‌های موفق در سراسر کشور، صفر تا صد پروژه‌های راه اندازی فست فود را اجرا میکند. IRANHFC با راه اندازی فست فودهای کوچک و بزرگ با بالاترین سطح کیفی به موفقیت هرچه بیشتر می‌اندیشد.

راه اندازی فست فود از صفر تا صد

گروه تخصصی فروش تجهیزات فست فود و راه اندازی فست فود حسینی (IRANHFC) در سال ۱۳۸۶ با هدف ارائه خدمات در حوزه فست فود و رستوران تاسیس شد. ایران اچ اف سی پیشرو در ارائه خدمات متنوع و حرفه ای در عرصه راه اندازی فست فود و فروش تجهیزات فست فود است. تمامی مواردی که برای راه اندازی یک فست فود حرفه ای، کافی شاپ یا رستوران ایتالیایی باید مورد توجه قرار گیرد توسط گروه اجرا میشود. گروه تخصصی راه اندازی فست فود و فروش تجهیزات فست فود IRANHFC با توجه به چشم انداز تهیه شده توسط مدیریت ارشد گروه (مهندس عباس حسینی) مشاور و مجری در راه اندازی فست فودهای کوچک و بزرگ، کافی شاپ، رستوران ایتالیایی و رستوران ارگانیک است. نظر به واردات مستقیم تجهیزات فست فود و رستوران و همچنین تولید کالای مرغوب ایرانی، به طور جامع به نیازهای صنعت فست فود پاسخ داده است. خدمات مشاوره راه اندازی فست فود، سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذار در صنعت فست فود و غذا، فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی، پشتیبانی از تجهیزات و تأمین مواد اولیه، طراحی دکوراسیون فست فود، طراحی منوی غذای فست فود و ارزش غذایی آنها، برندسازی و واگذاری نمایندگی فست فودهای معروف و … از جمله خدمات گروه ایران اچ اف سی در صنعت فست فود و رستوران است ...

مشاوره راه اندازی فست فود 

خدمات راه اندازی فست فود

خدمات مشاوره راه اندازی فست فود، سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذار در صنعت فست فود و غذا، فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی، پشتیبانی از تجهیزات و تأمین مواد اولیه، طراحی دکوراسیون فست فود، طراحی منوی غذای فست فود و ارزش غذایی آنها، برندسازی و واگذاری نمایندگی فست فودهای معروف و … از جمله خدمات گروه ایران اچ اف سی در صنعت فست فود و رستوران می‌باشد.

طراحی دکوراسیون فست فود

طراحی سه بعدی در فضای ۳DMAX و اجرای تخصصی دکوراسیون فست فود و رستوران توسط تیم مجرب IRANHFC با رزومه درخشان در این حوزه که مملو از خلاقیت و افکتهای زیبا میباشد، در کنار قیمت تمام شده اقتصادی به فست فودها و رستورانها ارائه میشود.

طراحی دکوراسیون فست فود

فروش تجهیزات آشپزخانه فست فود

واردات تجهیزات با کیفیت از برندهای معتبر جهانی به همراه تاییدیه اداره استاندارد جمهوری اسلامی ایران از کشورهای تولید کننده به همراه تولید کالای با کیفیت ایرانی که توسط مهندسین داخلی انجام میشود و همراه با گارانتی شایسته برای مشتری ایرانی ارئه میشود.

فروش تجهیزات آشپزخانه فست فود

راه اندازی فست فود از صفر تا صد

راه اندازی فست فود فرآیندی است پیچیده که توسط مهندسین و متخصصین این حرفه با تخصص های گوناگون از صفر تا صد انجام می گردد.تیم IRANHFC با حضور متخصصین خبره این صنعت اقدام به ارائه مشاوره های تخصصی به کارآفرینان هوشمند می نماید.

راه اندازی فست فود از صفر تا صد

طراحی منوی فست فود

تهیه لیست غذاهای قابل ارائه با توجه به تجهیزات و فضای موجود، آموزش دستور غذای مشخص شده در منوی غذای فست فود، تنظیم رسپی و تعیین گرماژ مواد اولیه غذاهای منوی فست فود، تعیین برند مواد و معرفی بهترین تامین کننده مواد اولیه فست فود، برآورد قیمت تمام شده هر یک از غذاهای موجود در منوی فست فود، آموزش و ارائه رسپی برگرها، انواع ساندویچ، سس‌ها، سوخاری و …

آموزش رسپی فست فود

دستور تهیه قهوه کافی شاپی

 

با استفاده از قهوه شماره ۰۸۱ IRANHFC، قهوه هایی خوش عطر و طعم داشته باشید. ترکیب قهوه های مختلف از کشورهای مختلف راز این عطر است.

رسپی موخیتو کافی شاپی

 

موخیتوی خوش طعم و بدون تلخی را با ترکیب آب سرد، یخ و عصاره ۰۸۲ IRANHFC تهیه کنید. موخیتو محصول رستورانها، کافی شاپها و فست فودها است.

آموزش پیتزا قارچ و گوشت

 

برای گرفتن بوی زخم گوشت چرخ کرده از مخلوط ۰۰۳ IRANHFC استفاده کنید. این ترکیب منحصر به فرد می تواند بوی زخم گوشت را مهار کند.

دستور پخت مرغ سوخاری

 

برای تهیه روکش مرغ رگولار، یک کیلوگرم از ادویه شماره ۰۴۲ IRANHFC را با ۱۰ کیلوگرم آرد نول (آرد قنادی) مخلوط کنید تا روکشی طلایی و زیبایی داشته باشد.

رسپی چیکن گریل فست‌فودی

 

کافیست ادویه ۰۲۳ IRANHFC را با سینه مرغ بیخز شده به همراه عصاره ۰۲۴ IRANHFC مخلوط نمایید تا محصولی ممتاز برای تهیه چیکن گریل داشته باشید.

رسپی سیب زمینی سرخ کرده

 

بعد از سرخ کردن سیب زمینی، روغن آن را گرفته و با پودر ۱۰۱ IRANHFC مزه دار کنید. سیب زمینی سرخ شده جذابترین بخش منو فست فود است.

آموزش رسپی فست فود

هات وینگز برای فست فود

 

بال سوخاری آتشین را میتوان از مرینیت بال مرغ با ادویه ۰۴۳ IRANHFC و روکشی که از ترکیب آرد با ادویه ۰۴۴ به نسبت یک به ده تشکیل شده به دست آورد.

آموزش پخت استیک گوشت

 

با پودر ۰۶۱ و عصاره ۰۶۲ IRANHFC میتوانید استیک خوشمزه با بافت ترد و طعم ماندگار به مشتریان ارائه دهید، البته نباید نقش گوشت خوب را فراموش کرد.

همبرگر جویسی فست فودی

 

ترکیب مناسب گوشت با پیاز به همراه پودر ۰۲۱ و عصاره ۰۲۲ گروه IRANHFC میتواند به شما برگر جویسی با مزه جادویی و با کیفیت عالی بدهد.

چیکن استریپس فست فودی

 

برای مرینیت فیله مرغ سوخاری در ازای هر کیلو فیله ۲۰ گرم ادویه ۰۴۱ IRANHFC و ۵۰ گرم آب در مریناتور بریزید تا مشتریانی وفادار داشته باشید.

سس پیتزا مخصوص فست‌فود

 

با استفاده از عصاره ۰۰۲ IRANHFC که باید با گوجه های پوست کنده و پخته شده مخلوط شود، میتوان به پیتزای ایتالیایی مزه ی واقعی بخشید.

خمیر پیتزا مخصوص فست‌فود

 

ماده اصلی خمیر پیتزا آرد نول (آرد قنادی) است، آب مورد استفاده باید ولرم باشد. این مواد با پودر پیتزای ۰۰۱ IRANHFC برای داشتن خمیر پیتزا با کیفیت کافیست.

با آزمایش و خطا پیش برید اگر عمر نوح و گنج قارون دارید یا ...

مشاوره رایگان بگیرید

مشاوره راه اندازی‌ فست‌فود

گروه تخصصی راه اندازی فست فود و فروش تجهیزات فست فود IRANHFC در راستای ارائه خدمات بهتر به مشتریان با دریافت نمایندگی برندهای معتبر ماشین آلات از سرتاسر جهان و تولید ملزومات آشپزخانه در داخل کشور در جهت برآورده نمودن نیازهای اساسی مشتریان می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان، خرید تجهیزات و پشتیبانی با ما تماس بگیرید

نام و نام خانوادگی *

آدرس ایمیل *

موضوع *

متن پیام *

 

تلفن تماس
۰۲۱۲۲۳۲۹۴۲۷

تلفن همراه
۰۹۱۲۶۰۱۱۹۳۷

آدرس ایمیل
Info@IranHFC.Org

آدرس دفتر مرکزی: تهران خیابان شریعتی بالاتر از سیدخندان خیابان خواجه عبدالله انصاری خیابان ابوذر غفاری شمالی پلاک ۵۰.

 

درباره گروه IRANHFC

گروه تخصصی تجهیز و راه اندازی فست فود و کافی شاپ حسینی، متخصص در راه اندازی فست فود، پشتیبانی و تامین تجهیزات فست فود با مدیریت مهندس عباس حسینی پیشرو در ارائه خدمات حرفه ای میباشد. هرآنچه برای راه اندازی فست فود و پشتیبانی یک فست فود حرفه ای لازم باشد توسط گروه IRANHFC انجام میشود.

راه اندازی فست فود

خدمات مشاوره راه اندازی فست فود، سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذار در صنعت فست فود و غذا، فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی، پشتیبانی از تجهیزات و تامین مواد اولیه، طراحی دکوراسیون فست فود، طراحی منوی غذای فست فود و ارزش غذایی آنها، برندسازی و واگذاری نمایندگی فست فودهای معروف.

اخبار و مقالات

تماس با IRANHFC

  • همراه: ۰۹۱۲۶۰۱۱۹۳۷
  • تلفن: ۰۲۱۲۲۳۲۹۴۲۷
  •  Info@IRANHFC.Org
  • شریعتی خیابان خواجه عبدالله انصاری

Designed by VOLGHAN, All Rights Reserved to IranHFCPrivacy Policyبرچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۱:۰۷ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)